DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Незаконна нафта

Незаконна нафта


11 мая 2009. Разместил: admincat
alt Співробітники СБУ виявили під­піль­ний видобуток “чорного золота” з однієї із законсервованих свердловин, повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області.

Під час операції працівники СБУ затримали дві вантажівки, які перевозили 18 тонн нафти. Як з’ясувалося, “чорне золото” походить із двох законсервованих свердловин Страшевицького нафтового родовища, що в Самбірському районі. Однак на цьому сюрпризи не завершилися. Те, що накладні на вантаж виявилися фіктивними, не є таким уже дивним. А от призначався товар для міні-НПЗ у Бориславі, який не має відповідних дозвільних документів на переробку нафти та виготовлення світлих нафтопродуктів. Обліку отриманої та переробленої нафти на підприємстві не вели, принаймні таких документів співробітники СБУ не знайшли.

І хоча пальне, виготовлене в такий спосіб, не відповідало стандартам якості, є інформація, що його таки реалізовували на окремих заправках Львівщини. Працівники СБУ порушили кримінальну справу за фактом незаконного видобутку корисних копалин і привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, учиненим за попередньою змовою групою осіб.


Вернуться назад