DataLife Engine 9.2 > Новости > Підлеглі Садового погоріли на хабарах

Підлеглі Садового погоріли на хабарах


3 ноября 2008. Разместил: admincat
alt 31 жовтня правоохоронці затримали двох посадовців – заступника голови Личаківської районної адміністрації Богдана Ж. та головного спеціаліста управління архітектури Романа С.

Працівники міжрегіонального відділу антикорупційного бюро головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України за­три­мали чиновників за фактом вимагання хабара – 200 і 800 до­ларів – за сприяння ді­яль­но­сті МАФів.

Матеріали дослідчої перевірки цих двох фактів уже скерували у прокуратуру для обрання запобіжного заходу.

Цю подію відразу ж прокоментував міський голова Льво­ва Андрій Садовий. Він зазначив: “Ми й у подальшому готові сприяти слідчим органам у розслідуванні таких справ. Якщо провину підозрюваних доведуть, їх необхідно суворо покарати. Це має стати прикладом для інших. Сподіваюся, діяльність правоохоронних органів пошириться й на масштабніші випадки хабарництва у Львові”.

У коментарі “Газеті” керівник прес-служби Львівської міської ради Наталія Міхнова зауважила, що останній випадок отримання хабара зафіксували близько півтора року тому. Тоді, 2 лютого 2007 року, правоохоронці затримали за отримання хабара голову Шевченківської районної адміністрації Львова Богдана Гапала. Після цього інциденту в затриманого стався серцевий напад і його госпіталізували в кардіологічне відділення однієї з лікарень міста.

Окрім того, на одному із засідань Львівського прес-клубу 11 вересня 2008 року заступник прокурора Львівської області Богдан Татарин повідомив, що в Апеляційному суді розглядають звернення прокуратури щодо винесення протоколу про корупцію голові Сихівської райадміністрації Львова Івану Лозинському. За повідомленням Б. Татарина, суд першої інстанції не підтримав такого рішення. Сам пан Лозинський спростував цю ін­формацію, зазначивши, що підозра в корупції виникла через угоду, яку адміністрація уклала на покіс трави в Сихів­ському районі. Але, за словами посадовця Сихівської РА, відповідний тендер провели без жодних зауважень. Та й Апеляційний суд у цій справі, який відбувся навесні, як і суд першої інстанції, не виніс ухвали про протокол про корупцію.

Щодо двох посадовців Личаківської районної адміністрації, то, за словами Наталії Міхнової, обох упіймали “на гарячому” з “хабарними” грошима. Відомо, що головний спеціаліст управління архітектури Роман С. за виготовлення та погодження проектної документації на розміщення МАФу вимагав і отримав 800 дол. США, а заступник голови цієї адміністрації Богдан Ж. за 200 “зелених” обіцяв посприяти підприємцеві, щоб не знесли вже розміщену на вул. Во­догінній, 2 діючу малу архітектурну форму, яка існувала незаконно, тобто без жодних погоджувальних документів. “Зараз триває слідство щодо цих фактів. Якщо їх остаточно підтвердять, то, однозначно, цих посадовців звільнять”, – зазначила Н. Міхнова.


За матеріалом "Львівська газета"


Вернуться назад