DataLife Engine 9.2 > C места событий > Держслужбовець торгував землею у Львівській області

Держслужбовець торгував землею у Львівській області


16 мая 2009. Разместил: admincat
alt 13 січня 2009 року в прокуратуру Львівської області з управлін­ня Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області на­дійшли матеріали перевірки за фактом вимагання й одержання хабара в сумі 12000 грн. одним із керівників головного управ­ління земельних ресурсів Львів­ської області.

У прес-службі прокуратури Львівської області “Газету” повідомили, що зазначений керів­ник вимагав указану суму хабара за погодження висновку державної експертизи землевпорядної документації на земельну ділянку площею 1,7 га в одному з міст Мостиського ра­йону області.

13 січня у своєму службовому кабінеті згаданий посадовець головного управління земельних ресурсів Львівської області отримав від приватного підприєм­ця хабар у сумі 12 тис. грн., після чого його “на гарячому” затримали працівники УДСБЕЗ ГУМВСУ у Львівській області.

Цього самого дня прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу щодо службової особи головного управління земельних ресурсів у Львів­ській області за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України.

Зазначеного держслужбовця затримано в порядку ст. 115 КПК України. Слідство в кри­мінальній справі проводить слід­чий відділ прокуратури області.


За матеріалом "Львівська газета"


Вернуться назад