DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактами зловживання своїм службовим становищем та вчинення службового підроблення службовими особами управління Держкомзему в районі

Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактами зловживання своїм службовим становищем та вчинення службового підроблення службовими особами управління Держкомзему в районі


22 июня 2011. Разместил: Ansin

altХарківською міжрайонною природоохоронною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактами зловживання своїм службовим становищем та вчинення службового підроблення службовими особами управління Держкомзему у Дергачівському районі за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що службові особи управління, зловживаючи своїм службовим становищем, знаючи про незаконність своїх дій, протягом 2009 року склали висновки про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення на місцевості меж 58 земельних ділянок загальною площею 8,7 гектара, розташованих у с. Лісне Дергачівського району. Вказані висновки у подальшому стали підставою для прийняття Черкасько-Лозівською селищною радою рішень про безоплатну передачу зазначених ділянок у власність громадян для індивідуальної житлової забудови та отримання вказаними громадянами державних актів на право власності на земельні ділянки.
 
При цьому проведеною прокуратурою перевіркою встановлено, що передані у власність громадян земельні ділянки фактично знаходилися за межами населеного пункту, відносилися до земель лісового фонду та перебували у постійному користуванні Данилівського дослідного держлісгоспу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації.
 
Таким чином, у результаті незаконних дій службових осіб управління Держкомзему у Дергачівському районі у власність громадян незаконно передано земельні ділянки ринковою вартістю 28 млн. грн.
 
Заступник прокурора Харківської області
старший радник юстиції                                                        Олександр Кухар


 
alt

Вернуться назад