DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Прокуратурою області розглянуто щодо ненадання відповіді прокуратурою Дергачівського району Харківської області

Прокуратурою області розглянуто щодо ненадання відповіді прокуратурою Дергачівського району Харківської області


2 августа 2011. Разместил: Ansin
altПрокуратурою області розглянуто Ваше звернення щодо ненадання відповіді прокуратурою Дергачівського району Харківської області та з інших питань.
 
Встановлено, що 12. 07. 2010 прокуратурою Дергачівського району Харківської області порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та перевищення влади службовими особами Дергачівської районної державної адміністрації за ознаками складу злочинів, передбачених ст. ст. 364, 365 КК України, під час передачі у власність земельної ділянки для обслуговування дитячого оздоровчого табору «Лісова стежка».
 
Крім цього, прокуратурою Дергачівського району Харківської області пред'явлено позов до господарського суду Харківської області про визнання недійсним договорів купівлі — продажу вказаної земельної ділянки.
 
Щодо ненадання відповіді на попереднє звернення повідомляю, що на Ваше звернення від 23. 07. 2010, яке надійшло до прокуратури Дергачівського району Харківської області 27. 07. 2010, надана відповідь 01. 08. 2010 № 54-10, тобто у межах строків, передбачених ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».
 
Копію вказаної відповіді Ви маєте право отримати безпосередньо у прокуратурі району.
 
Про це листом № 07/1-4499-04 від 14.09.2010 р. МГ Адвокат Консалтінг Начальник управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області радник юстиції А. Карпенко.alt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Справка МГ Адвокат Консалтінг:
Згідно з ст 15 ЗУ "Про оздоровлення та відпочинок дітей"
Стаття 15. Утворення, реорганізація та ліквідація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
 
1. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку незалежно від форми власності можуть функціонувати як юридичні особи або не мати статусу юридичної особи і перебувати у складі підприємств, установ та організацій як їх філіали чи структурні підрозділи і обов'язково заносяться до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
 
2. Утворення, реорганізація та ліквідація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку здійснюється за рішенням власника (засновника) або уповноваженого ним органу відповідно до законодавства.
 
3. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку утворюються центральними, місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, професійними спілками, фондами, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та їх об'єднаннями з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх потреб і за наявності необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, кадрового забезпечення відповідно до законодавства.
 
4. Засновник (власник) дитячого закладу оздоровлення та відпочинку державної чи комунальної форми власності не має права ліквідовувати його, зменшувати територію, кількість ліжко-місць, а акож здавати в оренду приміщення (будівлі) для провадження діяльності, не пов'язаної з оздоровленням та відпочинком дітей під час їх перебування в ньому, без погодження із центральним органом виконавчої влади у справах сім'ї, молоді та спорту.
 
5. Реорганізація або ліквідація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку державної чи комунальної форми власності допускається лише за згодою відповідного органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування та за погодженням із центральним органом виконавчої влади у справах сім'ї, молоді та спорту.
 
6. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку не може бути об'єктом звернення стягнення за борговими зобов'язаннями, не може передаватися у заставу.
 
7. У разі  банкрутства власника місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування вирішують питання про передачу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку до комунальної власності.

Вернуться назад