DataLife Engine 9.2 > Новости > Завдяки втручанню Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України було зобов'язано приватне підприємство повернути державі квартири

Завдяки втручанню Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України було зобов'язано приватне підприємство повернути державі квартири


6 июня 2009. Разместил: admincat
alt Господарським судом Черкаської області задоволено позовні заяви заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи до приватного підприємства «Велес» про зобов'язання останнього передати у власність Міністерства, для забезпечення військовослужбовців житлом, квартири у м. Черкаси на загальну суму понад 10 млн. грн.
На виконання вказаних рішень суду ПП «Велес» було передано до Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій 39 квартир у м.Черкаси, загальною площею 2 296 м2.
Таким чином, завдяки втручанню Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України було зобов'язано приватне підприємство повернути державі квартири для забезпечення військовослужбовців Міністерства житлом.

Прес-служба Генеральної прокуратури України
 
Наша ж регіональна військова прокуратура, як не реагувала на роздачу землі та приміщень. Як приклад, напроти "Вічного вогню" по вул. Сумській, по вул. Продольна 8, так і не помічає.

Вернуться назад