DataLife Engine 9.2 > Новости > У Дніпропетровську затримано за вимагання та отримання хабара в особливо великому розмірі

У Дніпропетровську затримано за вимагання та отримання хабара в особливо великому розмірі


7 июня 2009. Разместил: admincat

alt16 березня 2009 р. прокуратурою області порушено кримінальну справу відносно  начальника відділу земельних ресурсів одного з районів області, депутата сільської ради за ч.3 ст. 368 КК України за вимагання та одержання хабара , з використанням влади та службового становища  в особливо великому розмірі ( санкцією цієї статті передбачено позбавлення волі на строк  від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна).

Обставини справи:  в лютому 2009 р. приватний підприємець звернувся з усною заявою до начальника  відділу земельних ресурсів одного з районів області про видачу на його ім’я  державного акту на право приватної власності на земельну ділянку розміром 0,7 га на території сільської ради для ведення садівництва та особистого підсобного господарства. За видачу державного акту на вказану земельну ділянку, начальник відділу земельних ресурсів, який є державним службовцем 9 рангу 5 категорії та депутатом сільської ради, зажадав від ПП 306 тис. грн..

16 березня близько 12.15  год.  начальник відділу земельних ресупсів, у приміщені  свого службового кабінету , отримав від  приватного підприємця хабар у сумі 20 тис. доларів США та 131 тис.250 грн.

Під час отримання хабара підозрюваного  затримано правоохоронцями, грошові кошти вилучені.

З огляду на наявність підстав для застосування  тимчасового запобіжного заходу у вигляді затримання підозрюваного, його затримано в порядку ст. 115, 106 Кримінально-процесуального кодексу України строком до 72 годин і він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. На даний час готується подання до суду про  обрання запобіжного заходу у вигляді тримання  його під вартою.

Досудове слідство ведеться слідчим відділом   прокуратури області.
 
Прес-служба прокуратури області
371-00-88
 

Вернуться назад