DataLife Engine 9.2 > Новости > Беремо приклад з колег? Запитання судам Харківської області

Беремо приклад з колег? Запитання судам Харківської області


13 июня 2009. Разместил: admincat
alt Вінницький окружний адміністративний суд презентував новий сайт — http://voas.gov.ua — перший в Україні власний веб-ресурс окружного суду.

За словами голови Вінницького окружного адміністративного суду Віталія Кузьмишина, сайт створений для більш ефективного і оперативного взаємозв'язку між судом та суспільством, адже одним із важливих чинників оцінки правосуддя України залишається поінформованість громадян про діяльність судової гілки влади і про свої права та судову систему загалом. Створення сайту націлене на інформаційну відкритість, здійснюючи правову просвітницьку функцію.

Зокрема, відвідувачі сайту мають змогу пройти віртуальну екскурсію судом, ознайомитися із структурою його роботи, а в "Громадській приймальні" отримати фахові відповіді на запитання щодо розгляду публічно-правових спорів за участю органів державної влади та місцевого самоврядування. Окрім того, із сайту ВОАС можна увійти до автоматизованої системи збирання електронних копій судових рішень "Єдиного реєстру судових рішень" та бази "Законодавство України".

Основними матеріалами на сайті є наукові статті суддів Вінницького окружного адміністративного суду з актуальних питань судочинства. І, звичайно, однією із найгостріших проблем вітчизняного судочинства є реальне виконання судових рішень.

На прес-конференції під час презентації сайту Віталій Кузьмишин наголосив, що виявлення недоліків, з якими стикались конкретні громадяни, відкривши двері суду, та винесення їх обговорення на сайті допоможе швидше реагувати на порушення шляхом вдосконалення роботи. Тим самим повернеться довіра до служителів Феміди. Зокрема, громадяни можуть в електронному повідомленні поставити оцінку працівникам Вінницького окружного адміністративного суду за ввічливість, терпіння, професіоналізм, об'єктивність та неупередженість. Погляди, думки та зауваження відвідувачів інтернет-сторінки будуть враховуватися під час аналізу роботи працівників адмінсуди.

Моніторинг громадської думки про Вінницький окружний адміністративний суд є одним із пріоритетних завдань суду, як зазначив Віталій Кузьмишин. З цією ж метою в суді створено "телефон довіри" — 8 (0432) 61-86-28 та 8(0432) 61-86-22), інформація про діяльність якого також розміщена на новому сайті суду.

Сайт розповідатиме про останні події у Вінницькому окружному адміністративному суді, буде розміщена корисна юридична інформація, ексклюзивні інтерв'ю суддів, а також публікації інших видань про судову систему і суддів, узагальнення судової практики та новини.

alt

Вернуться назад