DataLife Engine 9.2 > Новости > Прокуратура Харківської області повертає безпідставно отримані земельні ділянки громадянами у державну власність

Прокуратура Харківської області повертає безпідставно отримані земельні ділянки громадянами у державну власність


30 мая 2012. Разместил: Ansin

altВідділом захисту інтересів громадян та держави у сфері земельних відносин прокуратури області проведено перевірку додержання вимог земельного законодавства під час виділення земельних ділянок на території Черкасько-Лозівської сільської ради Дергачівського району.

Встановлено, що за відсутності правових підстав, у порушення вимог статей 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та ч.1 п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Прикінцевих положень Лісового кодексу України громадянами безпідставно отримано у власність 37 земельних ділянок загальною площею 8,8 гектара вартістю 15,5 млн. грн. із земель, що перебувають у постійному користуванні Данилівського дослідного держлісгоспу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації на підставі матеріалів лісовпорядкування.
 
З метою повернення земельних ділянок у державну власність, визнання недійсними державних актів  на право власності та скасування державної реєстрації прокуратурою області заявлено 37 позовів.
 
Разом із ними до суду направлено заяви про забезпечення позовів шляхом накладання арешту та заборони відповідачам використовувати земельні ділянки у будь-який спосіб.
 
Перевірки з метою повернення земельних ділянок у державну власність тривають.
 
 
Заступник прокурора Харківської області
старший радник юстиції                                                              Алла Линник

Вернуться назад