DataLife Engine 9.2 > Новости > Прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу за фактом привласнення службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю державних коштів в особливо великих розмірах

Прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу за фактом привласнення службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю державних коштів в особливо великих розмірах


6 июня 2012. Разместил: Ansin

altПрокуратурою області встановлено факт укладання державним підприємством «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту «Укрзалізничпроект» договору з  одним із ТОВ на розробку проектно-кошторисної документації. Проте працівниками останнього роботи щодо розробки проектної документації фактично не здійснювались, документація не підписувалася.

Таким чином, службові особи товариства шляхом зловживання службовим становищем незаконно заволоділи державними коштами на суму понад 1 млн. 69 тис. грн.
 
За даним фактом 10 березня прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).
 
У справі ведеться досудове слідство.
 
Кримінальний кодекс передбачає у цьому випадку покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Заступник прокурора Харківської області
старший радник юстиції                                                      Леонід Лахтюк

Вернуться назад