DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом незаконного видобування корисних копалин та перевищення службових повноважень

Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом незаконного видобування корисних копалин та перевищення службових повноважень


14 июня 2012. Разместил: Ansin

altПрокуратурою Дергачівського району 23 березня порушено кримінальну справу стосовно службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю  «Пересічанське» за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення та перевищення службових повноважень, внаслідок чого заподіяно тяжкі наслідки державним інтересам, за ч.2 ст.240, ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що ці службові особи здійснили самовільне використання надр (підземних вод) з артезіанської свердловини на виробничі потреби з серпня 2011 по березень 2012 року за відсутності спеціального дозволу на користування надрами.
 
Внаслідок умисних дій посадовців державі заподіяно збитків, за висновками експертів державної екологічної інспекції у Харківській області, на суму понад 192 тис. грн.
 
У справі ведеться досудове слідство.

Прокурор Дергачівського району
радник юстиції                                                          Олександр Фільчаков

Вернуться назад