DataLife Engine 9.2 > Новости > За фактом незаконного збуту наркотичних засобів колишнім працівником міліції, прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу

За фактом незаконного збуту наркотичних засобів колишнім працівником міліції, прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу


2 июля 2012. Разместил: Ansin
alt27 листопада 2011 року до Управління внутрішньої безпеки в Харківській області із заявою звернувся чоловік, який повідомив про неправомірні дії невстановлених працівників міліції. 
Цього ж дня працівниками УВБ під час проведення оперативних заходів по вулиці Катукова міста Богодухів було викрито керівника відділу Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області, яка незаконно збула особливо небезпечний наркотичний засіб (каннабіс), вагою 2,57 грам місцевому мешканцю за 80 гривень. Вказана працівниця наказом ГУМВС України в Харківській області звільнена з органів внутрішніх справ в грудні 2011 року.
15 березня поточного року матеріали за вказаним фактом з УВБ в Харківській області були направлені до прокуратури Харківської області для прийняття рішення згідно чинного законодавства. 
24 березня прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу відносно колишнього працівника Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України за фактом незаконного збуту наркотичних засобів. Проводиться подальше розслідування. 

Вернуться назад