DataLife Engine 9.2 > Новости > Завдяки СБ України до торгівельної мережі не потрапило понад 24 тисяч пляшок неякісної горілки

Завдяки СБ України до торгівельної мережі не потрапило понад 24 тисяч пляшок неякісної горілки


22 июня 2009. Разместил: editor
altУ Волинській області співробітники СБ України викрили та припинили незаконну діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, яке виготовляло та збувало фальсифіковані горілчані напої.

Встановлено, що члени угруповання виготовляли алкогольну продукцію на підприємстві однієї з центральних областей України.  Пляшки з необлікованою горілкою маркували підробленими акцизними марками та перевозили у Волинську область, де і збирались їх реалізовувати.

Співробітники СБ України виявили контрафактний товар на території луцького підприємства та вилучили понад 24 тисячі півлітрових пляшок підробленої горілки. Під час проведення експертизи встановлено, що  виготовлена зловмисниками горілка на відповідає вимогам якості алкогольних напоїв і вони можуть бути шкідливими для життя і здоров’я громадян.

У квітні ц.р. СБ України за фатом незаконного виготовлення, зберігання, транспортування алкогольних напоїв з метою їх збуту вчинених організованою групою осіб порушено кримінальну справу за ч.1 ст.204 та ч.2 ст.216 Кримінального кодексу України.
 
Прес-центр СБ України
 

Вернуться назад