DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Як підтверджується професійна непридатність працівника?

Як підтверджується професійна непридатність працівника?


24 июня 2009. Разместил: admincat
alt Згідно із ст. 28 Кодексу законів України про працю (далі - КЗпП) визначено, якщо протягом строку випробування встановлено невідповідність працівника роботі, на яку його прийнято, власник протягом цього строку вправі розірвати трудовий договір. Підставою для звільнення за результатами випробування може бути тільки невідповідність працівника посаді, на яку він прийнятий, оскільки випробування встановлюється "з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається".
 
Термін "невідповідність" означає, що підставою для звільнення не може бути порушення трудової дисципліни . За такі порушення працівник може бути звільнений на основі відповідних статей КЗпП, а не за результатами випробування.
Днем звільнення має бути день, який знаходиться в межах випробного терміну. Тобто звільнення може бути не пізніше ніж останній день випробного терміну.
Звільнення за результатами випробування буде законним тільки тоді, коли є документи, які підтверджують об'єктивність позиції щодо професійної непридатності працівника. Такими документами можуть бути: завдання працівнику, оформлені письмово; письмові пояснення про невиконання завдань; акт про виконання кожного із завдань; рішення спеціальної комісії про недоцільність продовження трудових відносин із працівником.
 
Не можна звільнити працівників, яких прийнято на роботу зі встановленням випробного терміну:
 
вагітних жінок; жінок, які мають дитину (дітей) у віці до 3 роуів; одиноких матерів, що мають дитину до 14 років або дитину-інваліда;
 
батьків, які виховують дитину без матері, а також опікунів (піклувальників) (ст. 186 КЗпП);
 
працівника в період його тимчасової непрацездатності, а також під час перебування працівника у відпустці.

Вернуться назад