DataLife Engine 9.2 > Специальный повод > Прокуратурою Кременчуцького району Полтавської області розглянуто скаргу на дії посадових осіб Келебердянської сільської ради.

Прокуратурою Кременчуцького району Полтавської області розглянуто скаргу на дії посадових осіб Келебердянської сільської ради.


19 февраля 2013. Разместил: Ansin
altПрокуратурою Кременчуцького району Полтавської області розглянуто Вашу скаргу на дії посадових осіб Келебердянської сільської ради.
 
Прокуратурою району проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в діяльності Келебердянської сільської ради.
 
Проведеною перевіркою встановлено, що при наданні відповіді на Ваш запит до публічної інформації посадовими особами Келебердянської сільської ради порушені вимоги ч. 1 ст. 20 та ч. ч. 1, 2, 4 ст. 22 ЗУ №2939-VI від 13. 01. 2011 в частині вимог до строків розгляду запиту на інформацію та відмови в задоволенні запиту.
 
Виходячи з викладеного прокурором району внесено подання голові Келебердянської сільської ради з вимогою усунути вказані порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 
Роз'яснюю, що відповідно до ст. 16 ЗУ «Про звернення громадян» та ст. 12 ЗУ «Про прокуратуру» Ви маєте право оскаржити прийняте прокурором рішення вищестоящому прокурору або до суду.
 
Про це листом № 87-2250вих/12 від 27.08.2012 р. повідомив МГ Адвокат Консалтінг Прокурор Кременчуцького району радник юстиції А. Д. Ковальчук
 
alt
 

Вернуться назад