DataLife Engine 9.2 > Новости > Хабарі – на потік

Хабарі – на потік


26 июня 2009. Разместил: editor
altПрокуратурою Криму направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням двох чиновників виконкому Київського району м. Сімферополя в хабарництві.

 Слідчим відділом прокуратури автономії закінчено розслідування злочинів голови конкурсної комісії з надання в оренду нежитлових приміщень виконкому Київського району і секретаря цієї комісії та за сумісництвом начальника відділу роботи з орендарями ЖЕО названого району.

До обвинувального висновку увійшло п'ять епізодів одержання чиновниками хабарів за продовження договорів оренди і перемогу в конкурсі на отримання права оренди, за що обвинувачені вимагали від 1 до 15 тисяч гривень. Усього обвинувачені одержали від орендарів 24,7 тисяч гривень.

При одержанні незаконної винагороди у розмірі 10 тисяч гривень 2 квітня ц.р. вимагачів затримано правоохоронцями. А рівно через два місяці вони постали перед судом за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара, вчинене повторно та поєднане з його вимаганням).

Секретар комісії з надання в оренду нежитлових приміщень виконкому Київського району також обвинувачується в посадовому підробленні (ч.1 ст.366 УК України). Він підробив протокол засідання комісії, таким чином незаконно надавши право оренди приміщення претенденту без фактичного проведення конкурсу.

Прокуратура АР Крим

Вернуться назад