DataLife Engine 9.2 > Новости > За фактом зловживання посадовцями службовим становищем порушено кримінальну справу

За фактом зловживання посадовцями службовим становищем порушено кримінальну справу


8 февраля 2013. Разместил: Ansin

altХарківською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку з питань законності виділення  земельних ділянок  на території Циркунівської сільської ради Харківського району.

Встановлено, що посадовими особами відділу земельних ресурсів у Харківському районі (нині - міськрайонне управління Держкомзему у м. Люботин та Харківському районі) у 2007 році незаконно погоджено виділення земельних ділянок громадянам загальною площею 8,5 гектара. Ці ділянки розташовані за межами населеного пункту.  Державі завдано збитків  на суму 1 млн. 672 тис. грн.
 
Про це повідомив Харківський міжрайонний прокурор Денис Маслій.
 
За результатами перевірки 8 травня порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовцями, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.
 
У справі ведеться досудове слідство.
 
Кримінальний кодекс передбачає в цьому випадку покарання  у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
На теперішній час прокуратура готує позовну заяву до суду про припинення права власності, визнання недійсним державного акту на право власності на земельні ділянки та скасування їх державної реєстрації. 

Прес-служба прокуратури Харківської області

Вернуться назад