DataLife Engine 9.2 > Новости > Прокуратура Харкова: за незаконне використання землі до бюджету стягнуто 2,5 млн. грн.

Прокуратура Харкова: за незаконне використання землі до бюджету стягнуто 2,5 млн. грн.


25 апреля 2013. Разместил: Ansin

altЗа незаконне використання земельної ділянки площею 4,3 га з відкритого акціонерного товариства «Харківхолодмаш» стягнуто 2,5 млн. грн. Підприємство сплатило половину суми, на яку заявлено позов прокуратури міста.

Про злочин стало відомо з матеріалів управління земельних відносин Харківської міської ради, фахівці якого обстежили земельну ділянку.
 
«Рішенням міської ради ще у 2007 році надана згода на розробку проекту відведення земельної ділянки для експлуатації та обслуговування  нежитлових будівель підприємства. Однак, правовстановлюючі документи підприємство не оформило, плата за користування землею належним чином не здійснювалась», - коментує прокурор прокуратури міс та Харкова Марина Тодуа.
 
Прокуратурою міста в інтересах держави в особі Харківської міської ради пред’явлено позов до ВАТ «Харківхолодмаш» про стягнення збитків у сумі понад 5 млн. грн.
 
Постановою Харківського апеляційного господарського суду  позов задоволено в повному обсязі.
 
Прокуратура мі ста контролює подальше виконання рішення суду щодо надходження до місцевого бюджету решти коштів за незаконне використання земельної ділянки.
Прес-служба прокуратури міста Харкова

Вернуться назад