DataLife Engine 9.2 > Важно знать > Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з'ясування обставин поставки до Грузії української військової техніки

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з'ясування обставин поставки до Грузії української військової техніки


5 июля 2009. Разместил: admincat
 ПОСТАНОВА
Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з
питань з'ясування обставин поставки до Грузії української
військової техніки з метою встановлення фактів порушення
законодавства України та норм міжнародного права
 
Заслухавши та обговоривши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з'ясу­вання обставин поставки до Грузії української військової техніки з метою встановлення фактів порушення законодавства України та норм міжнародного пра­ва, Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з'ясування обставин поставки до Грузії української військової техніки з метою вста­новлення фактів порушення законодавства України та норм міжнародного права (далі — Тимчасова слідча комісія) взяти до відома та направити його Президенту України і Прем'єр-міністру України.
Звернути увагу керівників відповідних органів державної влади на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства України і забезпечення національних інтересів держави при вирішенні питань, пов'язаних з поставкою зброї до інших країн.
2. Тимчасовій слідчій комісії  передати матеріали розслідування до Генеральної прокуратури України для відповідного реагування.
3. Генеральній прокуратурі України дати правову оцінку діям Міністра оборони України Єханурова Ю.І., виконуючого обов'язки Голови Служби безпеки України Наливайченка В.О., Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Богатирьової Р.В., генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт» Бондарчука С.В., спрямованим на блокування та ігнорування роботи Тимчасової слідчої комісії, перешкоджання здійсненню покладених на неї функцій.
4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.
Голова Верховної Ради України
В.Литвин
м. Київ, 19 грудня 2008 року № 776-6

Вернуться назад