DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > За результатами колективного звернення учасників акції «За оновлення політичної еліти» щодо організації та здійснення контролю за цінами на бензин, лікарські засоби та інші товари першої необхідності

За результатами колективного звернення учасників акції «За оновлення політичної еліти» щодо організації та здійснення контролю за цінами на бензин, лікарські засоби та інші товари першої необхідності


6 июля 2009. Разместил: admincat
altЗа результатами колективного звернення учасників акції «За оновлення політичної еліти» щодо організації та здійснення контролю за цінами на бензин, лікарські засоби та інші товари першої необхідності, зареєстрованого в Комітеті від 24.02.2009 № 8-01/1248, повідомляємо наступне.
Антимонопольним комітетом України на виконання доручень Кабінету Міністрів України   щодо   забезпечення   постійного   контролю   за   формуванням   цін  на   ринках продовольчих товарів, лікарських засобів, нафтопродуктів, пасажирських перевезень тощо з метою попередження неправомірних дій окремих монопольних утворень та недопущення антиконкурентних узгоджених дій суб'єктів господарювання на цих ринках, здійснюється   постійний моніторинг ринків та у разі виявлення порушень конкуренційного законодавства  вживаються всі необхідні заходи для їх припинення.
Протягом 2008 року органами Комітету прийнято рушення у 70 справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку понад 158 суб'єктів господарювання, які діють на ринках світлих нафтопродуктів Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївсько'ї Полтавсько'ї, Рівненської, Сумської, Херсонської, Харківської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської областей, а також у місті Києві та Севастополь.
Зокрема,  в  результаті розглянутих справ Харківським  обласним територіальним відділенням Комітету (надалі- Відділення) припинені порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем з боку ТОВ "Татнефть-Укрнефтепродукт", ТОВ "Кегичівський ринок", ТОВ "Триал" та ПП "Ліга", які діють на ринку роздрібної торгівлі моторними бензинами та дизельним пальним.
Дії зазначених суб'єктів господарювання полягали у безпіддставному підвищенні роздрібних цін реалізації високооктанових моторних бензинів та дизельного пального.
За станом на 20 березня 2009 року роздрібні ціни в Харківській області складають:   
ДП - 5,18-5,78 грн./л;        
А-76(780) - 4,98-5,28 грн./л;        
А-92 - 5,28-5,58 грн./л;
А-95 - 5,48-5,78 грн./л.
 
Торговельна надбавка основних операторів цих ринків в основному складає 15-20%. До  надбавки  входять  витрати  на доставку та реалізацію  нафтопродуктів,  при  цьому прибуток, в основному, не перевищує 5%.
Головне управління економіки та ринкових відносин Харківської облдержадміністрації 29 січня 2009 року надало до Відділення на погодження проект розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів у метрополітені міста Харкова".
В межах компетенції Відділення проаналізувало зазначений проект розпорядження в частині порядку формування тарифу на перевезення пасажирів у метрополітені міста Харкова, які надає ДП "Харківський метрополітен ". Зауважень до порядку формування тарифів у Відділення не було.
Розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 04.02.09 № 47 "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів у метрополітені міста Харкова" затверджений тариф на перевезення пасажирів у Харківському метрополітені у розмірі 1,50 грн. за 1 поїздку.
Оскільки ринок лікарських засобів має велике соціальне значення, Комітетом за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб'єктів господарювання, що діють на ринку оптової торгівлі лікарськими засобами та виробів медичного призначення.
Відділенням за дорученням Комітету проводилось дослідження ринку оптової реалізації медикаментів серед суб'єктів, які діють в межах Харківської області. За результатами дослідження встановлено, що середня торговельна надбавка оптових постачальників, які діють в межах Харківської області, складала від 6 до 15% до ціни постачальників. Суттєвих змін у середньомісячних розмірах торговельної надбавки у період зростання цін на лікарські засоби порівняно з іншими місяцями не відбувалося.
На формування роздрібних цін на лікарські засоби впливають ціни їх закупівлі аптечними закладами (оптово-відпускні ціни виробників чи оптових постачальників -дистриб'юторів) та рівні встановлених аптечним закладом торговельних надбавок.
Аналіз зазначеної інформації показав, що зростання цін на лікарські засоби відбулося за рахунок зростання цін постачальників, а саме ТОВ "ВВС ЛТД", СП "Оптима фарм" ЛТД, ЗАТ "Альба Україна", ТОВ "Артур-К" (м. Київ), ТОВ "БаДМ"(м. Дніпропетровськ), ТОВ "Донфармхолдинг" (м.Донецьк).
Отримана інформація була надана до Комітету для використання у справі. Після збору та аналізу всієї необхідної інформації Комітетом буде прийнято відповідне рішення.
Ринок роздрібної реалізації лікарських засобів в межах Харківської області є конкурентним. В межах Харківської області діє більше тисячі аптечних закладів.
Відділенням проводиться дослідження ринку лікарських засобів в частині ціноутворення, а саме: направлені запити суб'єктам господарювання, які мають найбільш аптечні мережі аптек в місті Харкові, та суб'єктам господарювання, які діють в межах окремих районних центрів Харківської області. Після отримання інформації буде проведений аналіз щодо дотримання вимог конкуренційного законодавства суб'єктами господарювання, які діють на ринку роздрібної реалізації лікарських засобів.
Комітет   в   межах   повноважень   продовжує   вживати   вичерпних   заходів   щодо стабілізації ситуації на ринку лікарських засобів, а також здійснює постійний контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції і формуванням цін на соціально важливих ринках.
Інші питания, порушені у зверненні учасників акції «За оновлення політичної еліти», відповідно до статті 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» не відносяться до компетенції Комітету.
Про це повідомив МГ "Адвокат Консалтінг" листом № 23-293/02-2235 в.о. Голови Комітету О.Мельниченко.

Вернуться назад