DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Щодо можливих порушень в діяльності заклада « Япона ХАТА» за адресою вул. Ак. Павлова, 44б у ТЦ « Французький бульвар»

Щодо можливих порушень в діяльності заклада « Япона ХАТА» за адресою вул. Ак. Павлова, 44б у ТЦ « Французький бульвар»


19 августа 2013. Разместил: Ansin

 

Головне управління Міндоходів у Харківській області розглянуло Вашу заяву (вх. № К\18 від 13. 06. 2013р. ) щодо можливих порушень в діяльності заклада « Япона ХАТА» за адресою вул. Ак. Павлова, 44б у ТЦ « Французький бульвар», та повідомляє наступне.

 

З метою відпрацювання питань, порушених у Вашій заяві, в межах повноважень фахівцями ГУ Міндоходів у Харківській області, проведена фактична перевірка заклада «Япона ХАТА», за адресою: вул. Ак. Павлова, 44б у ТЦ «Французький бульвар», де здійснює діяльність TOB «Сейко» (код 36763775), щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності документа, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідно до закону, ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцями законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) зазначених суб'єктів підприємницької діяльності.

 

В ході перевірки встановлено порушення вимог ст. З Закону України № 265/95-ВР від 06. 07. 95 із змінами та доповненнями «Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

 

Матеріали перевірки направлено до райДПІ, за місцем реєстрації суб'єкта господарювання, для прийняття рішення відповідно до законодавства.

 

Про це листом № 361/К/20-40-22-03-23 від 11.07.2013 повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник начальника Т. І. Маслова

 

 


Вернуться назад