DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Граничну річну витрату газу встановлює газопостачальна організація

Граничну річну витрату газу встановлює газопостачальна організація


10 сентября 2013. Разместил: Ansin

Якщо не можу встановлювати собі граничну річну витрату газу, то чому газовики мені приплюсовують холодну веранду до загальної площі будинку? Це для того, щоб я (такі, як я) платив більшу ціну за газ? Що говорять про це норми закону?

 

Перерахунок оплати вартості використаного природного газу здійснюється представниками газопостачальних підприємств у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів від 08. 12. 2006 р. № 1697 «Про заходи щодо подальшого вдосконалення механізму забезпечення природним газом вітчизняних споживачів», яка вказує: «Газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок оплати вартості використаного природного газу окремо по кожному споживачеві залежно від обсягу його фактичного використання у попередньому році та від роздрібних цін, що діяли в зазначеному році».

 

Граничну річну витрату газу встановлює газопостачальна організація, виходячи з обсягу його фактичного використання у попередньому році, тому ви не можете самостійно встановлювати собі граничну річну витрату газу.

 

Але у тому випадку, якщо ви упродовж року, що триває, витратите до 2500 м3, у наступному році газопостачальна організація зобов'язана перерахувати вартість використаного природного газу залежно від обсягів фактично використаного об'єму.

 

Оскільки у вас встановлений лічильник, то, відповідно, ви сплачуєте тільки за фактично використаний газ, і не має значення загальна площа будинку, а має значення тільки фактична кількість використаного газу, оскільки ви в змозі самостійно контролювати показники.

 

Загальна площа будинку мала б значення для вирахування вартості спожитого газу тільки у тому випадку, якщо б у вас не було встановлено газового лічильника. Додатково хочу звернути вашу увагу на те, що за загальними правилами у вартість опалення включається лише опалювальна площа. Оскільки ваша веранда є неопалювальною, то, відповідно, включати її у вартість опалювальної площі працівники газового господарства не мали права.


Вернуться назад