DataLife Engine 9.2 > Вдогонку предыдущему номеру > Бізнес за державний кошт

Бізнес за державний кошт


9 июля 2009. Разместил: admincat

altМиколаївською міжрайонною природоохоронною прокуратурою закінчено досудове слідство у кримінальній справі, порушеній прокуратурою Миколаївської області, за обвинуваченням директора ТОВ, депутата Очаківської районної ради В. у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 240 КК України, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Під час слідства було встановлено, що депутат у порушення вимог природоохоронного законодавства в період з 2005 року до 2008 року на території Чорноморської сільської ради Очаківського району, зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи надані йому безоплатно 10 артезіанських свердловин, без оформлення передбаченого законодавством дозволу на спеціальне користування надрами (питної води), організував та здійснював видобуток питної води із вказаних артезіанських свердловин, розташованих на території Чорноморської сільської ради, в обсязі 150000 м куб. з водоносного горизонту середньосарматських відкладень, чим завдав збитків державі на суму 131 168 грн.

Кримінальну справу за обвинуваченням В. направлено до суду, яким буде прийнято рішення про ступінь його вини та міру покарання.


Вернуться назад