DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > У Запорізькій області затримано заступника мера та посередника за вимагання 80 тис дол хабара

У Запорізькій області затримано заступника мера та посередника за вимагання 80 тис дол хабара


12 июля 2009. Разместил: admincat

altПрацівники Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області затримали заступника міського голови Бердянська та співвласника однієї з консалтингових фірм за вимагання та отримання 80 тисяч доларів хабара. 

Як з'ясували оперативники, чиновник вимагав 80 тисяч доларів від директора одного з підприємств за видачу дозвільних документів на отримання земельної ділянки площею 2 га та будівельних робіт. Для передачі та отримання грошей, посадовець залучив посередника - співвласника консалтингової фірми.

Під час отримання 80 тисяч доларів хабара двох вимагачів затримали бійці спецпідрозділу «Сокіл». Під час затримання посередник чинив активний опір, намагаючись втекти.

Прокуратура Запорізької області порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.368 (одержання хабара у великому розмірі) та ч.1 ст.369 (давання хабара) Кримінального кодексу України.


Прес-служба ГУБОЗ МВС України


Вернуться назад