DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Проведена позапланова перевірка магазину-кафе ФОП Виходцев С. А. за адресою: м. Харків, пр-т Орджонікідзе, 39

Проведена позапланова перевірка магазину-кафе ФОП Виходцев С. А. за адресою: м. Харків, пр-т Орджонікідзе, 39


15 октября 2013. Разместил: Ansin

Інспекція з питань захисту прав споживачів у Харківській області по результатам розгляду Ваших звернень від 02. 07. 2013 та 03. 07. 2013. щодо порушення Ваших прав, як споживача, повідомляє наступне.

 

Після отримання згоди від Держспоживінспекції України на проведення перевірки, відповідно до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів» в межах наданих повноважень була проведена позапланова перевірка магазину-кафе ФОП Виходцев С. А. за адресою: м. Харків, пр-т Орджонікідзе, 39.

 

Перевірка ФОП Виходцев С. А. проводилась за Вашою усною згодою без Вашої присутності. В ході перевірки магазину-кафе за вищевказаною адресою було встановлено порушення п. 12, п. 10, п. 11 «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» затвердженого Постановою КМУ №833 від 15. 06. 2006р., п. 1. 7, п. 3. 12, п. 1. 8, п. 3. 4 «Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства» затверджених Наказом Мінекономіки з питань Євроінтеграції України від 24. 07. 2002 року №219, а саме відсутність на фасаді приміщення закладу (підприємства ) ресторанного господарства та торговельного об'єкту вивіски з зазначенням найменування суб'єкта господарської діяльності та інформації про режим роботи; відсутність книги відгуків та пропозицій; засоби вимірювальної техніки (ваги) не мають відбиток перевірочного тавра; меню і прейскурант не підписані керівником. Щодо інших зауважень, викладених у Вашому зверненні, порушень не встановлено.

 

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» порушень не виявлено.

 

За вказані порушення на відповідальну особу складено протокол про адміністративне правопорушення та буде розглянуто питання про притягнення до адміністративної відповідальності згідно з ч. 1 ст. 155 Кодексу У країни.

 

Про це листом № 3579/01/02 від 15.08.2013 повідомив МГ Адвокат Консалтінг Начальник В. І. Нетудихата


Вернуться назад