DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Проведена позапланова перевірка ресторану ФО-П Цикало В. Г. за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 63

Проведена позапланова перевірка ресторану ФО-П Цикало В. Г. за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 63


15 октября 2013. Разместил: Ansin

Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Харківській області (далі - Інспекція) на Ваше звернення від 02. 07. 2013, щодо порушення Ваших прав як споживача повідомляє наступне.

 

Після отримання згоди від Держспоживінспекції України на проведення перевірки, відповідно до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів» в межах наданих повноважень була проведена позапланова перевірка ресторану ФО-П Цикало В. Г. за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 63.

 

Про проведення перевірки ресторану Вам було повідомлено по телефону заздалегідь, але прийняти участь в проведенні перевірки у Вас не було можливості.

 

У ході перевірки закладу ресторанного господарства за вищевказаною адресою фахівцями Інспекції були перевірені факти викладені у заяві.

 

Згідно наданих документів встановлено, що ФО-П Цикало В. Г. в приміщенні ресторану здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями на підставі ліцензії серія АЕ №040829 (реєстр. №132031640016) дійсної до 01. 01. 2014 р., а продаж товарів та продукції, виготовленої у закладі ресторанного господарства, здійснюється іншим суб'єктом господарювання.

 

Відповідно ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів» до повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів є проведення контрольної перевірки правильності розрахунків із споживачами за реалізовану продукцію.

 

З метою встановлення відповідності отриманої продавцем плати за замовлений товар, у ході перевірки була проведена контрольна перевірка правильності розрахунків зі споживачами за реалізовану продукцію про що складено акт контрольної перевірки.

 

Відповідно до ст. 13 Закону України від 22. 09. 2005 №2899-ІУ «Про заходи щодо попередження за зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» забороняється куріння тютюнових виробів, атакожелектронних

 

сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства, а у місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: "Куріння заборонено!".

 

У ході перевірки ресторану не було встановлено факту розміщення попільничок або куріння у приміщенні закладу, на видних місцях у закладу розміщена наочна інформація про заборону куріння.

 

В ході перевірки ресторану ФО-П Цикало В. Г. були виявлені порушення п. 12 «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» затвердженого Постановою КМУ №833 від 15. 06. 2006 та п. 3. 4 гл. З « Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства затвердженого Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 24. 07. 2002 №219, а саме: на фасаді закладу ресторанного господарства була відсутня вивіска з найменуванням субєкта господарювання, відсутнє меню оформленного належним чином.

 

Щодо інших зауважень, викладених у зверненні, порушень не встановлено.

 

Керівника підприємства буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно з ч. 1 ст. 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Про це листом № 3578/11/04 від 15.08.2013 повідомив МГ Адвокат Консалтінг Начальник Інспекції В. Нетудихата

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вернуться назад