DataLife Engine 9.2 > Актуально > У Львівській області затримано угрупування з п’яти осіб, які вимагали та отримали хабара в розмірі 200 тисяч доларів США

У Львівській області затримано угрупування з п’яти осіб, які вимагали та отримали хабара в розмірі 200 тисяч доларів США


12 июля 2009. Разместил: admincat
altПрацівники Антикорупційного бюро Головного управління  боротьби з організованою злочинністю  МВС України спільно з працівниками Генеральної прокуратури  викрили угрупування з корумпованими зв’язками у складі п’яти осіб,  до якого увійшли голова однієї з районної державної адміністрації та його заступник, голова сільської ради також два депутати цієї ради у Львівській області.
Чиновники вимагали та отримали 200 тисяч доларів хабара за видачу документів на право власності земельної ділянки в елітному районі площею один га.
Під час отримання хабара зловмисників затримали оперативники УБОЗ в порядку ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України.
За цим фактом Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за ч.3 ст.368 (одержання хабара в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

 

Прес-служба ГУБОЗ МВС України


Вернуться назад