DataLife Engine 9.2 > Новости > Збитки майже в півмільйона гривень

Збитки майже в півмільйона гривень


13 июля 2009. Разместил: admincat
alt…завдано діями екс-мера селища Новий Світ. Його «стараннями» незаконно перейшло в приватні руки комунальне майно та не надійшли до бюджету кошти від оренди приміщень, що належать громаді. 
Як встановлено в ході проведеної перевірки, в 2006 році селищний голова підробив рішення сесії, згідно з яким приватна структура отримала право викупу будівлі колишньої насосної станції. Збитки інтересам громади склали близько 100 тисяч гривень. У цьому ж році керівник уклав з трьома комерційними фірмами такі договори оренди комунального майна, у яких за три роки місцевий бюджет недоотримав понад 350 тисяч гривень.
Прокуратурою м.Судака дії колишнього голови селищної ради кваліфіковано за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України як зловживання службовим становищем та посадове підроблення. Докази вини чиновника направлено до суду.
Нагадаємо, в 2007 році прокуратурою Криму Новосвітського селищного голову притягнуто до кримінальної відповідальності за одержання хабара в сумі дві тисячі американських доларів. Феодосійським міським судом його засуджено до п'яти років позбавлення волі, але звільнено від відбування покарання.
 

Вернуться назад