DataLife Engine 9.2 > Главная > Хто й навіщо перетворює Євромайдан на європогром?..

Хто й навіщо перетворює Євромайдан на європогром?..


3 декабря 2013. Разместил: andrejborodavka

 TiMd_9-H1JA

Я довго зволікав із цією статтею. Не став нікому доручати її написання. Понад півтори сотні побитих мітингувальників, підтори сотні побитих співробітників міліції, до півсотні побитих журналістів… Таких “випадковостей” не буває. То хто ж винен і що робити? Аналізував факти, збирав докази з різних джерел, запитував про провокації на Євромайдані поінформованих друзів і відповідав на запитання непоінформованих. Дуже прикро, що зроблені мною напередодні утворення Євромайдану найсумніші прогнози збуваються

1. ПРорвало…

Провокації почали молодики з неонацистської “Своб(л)од(т)и”, як би не відхрещувався від цього тягнибок, що разом із поплічниками подав “правильний” приклад ”побратимам”. Постріл “соціал-націоналістичної” “Аврори” (каміння, палиці, ланцюги, коктейлі Молотова та інші “дитячі іграшки”) здетонував жахливу реакцію SaveFrom.net. Тільки от вилупки завжди встигають сховатися, а страждають підставлені ними пересічні громадяни. Їм і тільки їм, а не “опозиційним” провокаторам я щиро співчуваю. Не влаштовували б “своб(л)од(т)івці” та їхні союзники – ексремісти з «Правого сектору» - бійок, ТАКОГО б не сталося. “Беркутівці” (навіть кримські) не зробили б цього ні з власної волі, ні за наказом “злочинної влади”, якій ТАКИЙ скандал був ЗОВСІМ НЕ ПОТРІБЕН.

"Патріот України": На штурм Адміністрації! За фюрера, за Фателянд!
“Діти” аднароженкі та ПУ: “На штурм Адміністрації! За фюрера, за Фатерлянд!”
Криминальный фашизм в Украине набирает силу

Коли я перепостив на стіні своєї сторінки vk.com думку відмого журналіста А.Шарія, з якою важко не погодитися

(Анатолий Шарий
На Банковой у “Беркута” отняли щиты. Толпа бросает в них, незащищенных, камнями. Другие люди, из той же толпы, подтаскивают “Беркуту” щиты, защищая их! В это же время “лидеры оппозиции” в штабе толкают речи с Женей Тимошенко. Mustafa Nayyem охарактеризовал четко: “МАРАЗМ”. ”Оппозиция” должна уйти вместе с властью),

в мене запитали, хто стоїть за дійством на Банковій: чи народ вже так владу зненавидів, чи провокація самої ж Адміністрації Президента. Я відповів наступне: “…думаю, це якась третя сила. Між собою, скоріше за все, домовилися спонсори АТ “Своб(л)од(т)а” та покровитель “Украінского вибора”. Льовочкін, 100% зрадив Януковича. І (вкторе!) безкарно підставив Захарченка. Мета ляльководів, безперечно, розвал України…”. Це був логічний висновок, зроблений на підставі перших відомостей про заворушення, але ще без прямих доказів. Однак, вони дуже швидко з’явилися і продовжують накопичуватися.

2. Vox Populi.

Всі учасники кривавої вистави ретельно готувалися до протистояння, щоправда, по-своєму. Для початку Президент і міністр МВС зіткнулися з виходом з-під контролю частини правохоронців (спецпідрозділ “Беркут” у кількох областях Центральної і Західної України відмовився їхати до Києва для підтримання громадського порядку на Євромайдані). Що це як не саботаж з відтінком сепаратизму?.. Довелося викликати кримських “беркутівців”, традиційно негативно налаштованих до всього європейського. Безперечно, події на Євромайдані розгорталися за завчасно написаним сценарієм. І розумні патріотично налаштовані люди (на жаль, таких зараз небагато), більшою чи меншою мірою, зрозуміли сутність того, що відбувається:

Markiyan Gudz

Оперативний штаб бандюганів-перевертнів Ящура: Медведчук, Клюєв, Кожара, Захарченко. Чого від них чекати – відомо. І в цей час (!!!) так звана опозиція знову дає задню, закликає завтра вимагати відставку Кабміну, практично нівелюючи вимогу відставки недо…Гаранта. Тому цілком логічним є запитання: “Що, вже домовилися, вже встигли вчергове подерибанити?”. На жаль, про революцію говорити зарано, маємо лише ознаки “дворцового” перевороту, і як наслідок – зміна шила на мило. Питання тільки в тому, на якому етапі завершиться переворот, на рівні Уряду, чи все-таки Янушеску відчує всю красу “кидалова” “любих друзів” – олігархів (рекетирів) та червоної чуми в особі компартійної директорії та їхніх відприсків. В цій ситуції, і це не дивно, швидше закономірно, антинародна каста “влада-опозиція” має людей за гарматне м’ясо. Повний успіх Євромадану буде лише в разі його повернення до початкових громадських, народних ідеалів, бо зараз все йде не за народним сценарієм, справжні маніпулятори-сценаристи занходяться поза кадром. Але в наших силах цей сценарій переписати, тим більше, що гулі вже набиті. В іншому випадку слід готуватися до наступного Майдану, очевидно, вже під іншими гаслами. Але, напевно, це вже буде потім, рожеві мрії слід відкласти. Зараз українці з однією частиною владної банди виборюють європейський вибір. Це не найгірший варіант, бо першочергово мусимо позбутися Московії. Будемо вважати, що досягаємо реалізації завдання-мінімуму. Щоб досягти релізації завдання-максимуму – справді незалежної України, без позбуття маніпуляторів різних мастей не обійтися.

Іван Туренко

Якщо ці “українці-майданники” не діють за планом Пукіна самі того не відаючи! Адже Москва завжди діяла так: підбурювала українську сірому проти шляхти.“Розділяй і володарюй!” - класичне правило.

Шкода, що ці промені здорового глузду губляться в істеричних воланнях проти “мусорів” та інших “псів режиму”

Натомість можна частково погодитися з оцінкою ситуації журналістом О.Дроздовим:

“Одна відома “орлиця” у Львові заявила, що велелюдний мітинг – це результат опозиційної акції “Повстань, Україно!” Мабуть, від курячої сліпоти не застраховані навіть орлиці. Характерно, що проти студентського правила “Євромайдан без політиків” протестували насамперед ті, хто зараз забезпечує грізну картинку для ОРТ. Настав час про це комусь сказати. Я стурбований тим, що Революція-2013 зробила крен у націоналістичне (неонацистське – називайте речі своїми іменами – прим. О.К.) русло. Ревіння Тягнибока на камеру – підстава мобілізувати Добкіна та внутрішні війська. Червоно-чорні прапори (те, що треба – прим. О.К.) й поведінка в стилі ультрас (це злочин, а не помилка – прим. О.К.) - усе це зайве. Найслабше місце Революції-2013 – саме вони. Влада буде тупа, якщо цього не використає. Мирний Майдан повинен дисциплінувати ультрас (наївний мрійник, який не знає, про що каже, – все буде навпаки – прим. ОК.). У нас страйк із політичними вимогами, а не бойові дії. Ці середовища є невід’ємною частиною Революції-2013 (вовк із вівцею теж можуть стати “одним цілим”: тільки остання буде перетравлюватися в шлунку “побратима” – прим. О.К.) – але в них терміново потрібно відібрати першість. Інакше проєвропейський рух презентуватимуть ті, хто відкрито заперечують демократичні стандарти Європи. …Хай би чим усе це скінчилося – Україна уже не зможе повернутися до буденного ритму життя в країні Януковича. Він торгуватиметься з опозиціонерами, які тривалий час сиділи в нього на зарплаті. І він має всі шанси виторгувати план відступу. Тут мусить утрутитися Європа як посередник. США жодних дій щодо Януковича не робитимуть, оскільки Америка разом із “сім’єю” ділить сланцевий газ. Уся надія – на Європу (так-так, особливо на путінську ш.. Меркель – прим. О.К.). І на наших людей (у масі своїй не здатних розрізняти чорне й біле – прим. О.К.), які доб’ються повалення Януковича. А після цього треба буде робити розбір польотів (якщо залишиться, кому і що “розбирати” – прим. О.К.)хто справді за цивілізовану толерантну Європу, а хто хотів потренувати м’язи, думаючи, що це його зоряний час”.

3. Зрада.

І. Богословська солідаризувалася зі своїм патроном С. Льовочкіним, який поквапився покинути “батька” у найскрутніший для того час. Щоправда, голова Адміністрації Президента спробував зробити це тихо, а Інна Германівна пішла з рідної Партії регіонів гучно грюкнувши дверима. На прощання пані Богословська щиро зізналася, що в Україні почав реалізовуватися путінський план із поділу нашої держави на кілька частин. Власне, це й без неї зрозуміло.

Незрозуміло інше. ЧОМУ саме зараз С.Льовочкін та І.Богословська не стоять біля Президента, не допомагають зсередини зірвати цей сатанинський план, а “умивають руки” та залишають “тонучий корабель”… Щось дуже схоже на зраду й саботаж, причому не відомо достеменно, коли він почався…

Відставку С. Льовочкіна “гарант” не прийняв. Даремно. Зрадник гірший за ворога. Варто було не тільки прийняти, але й розслідувати причетність цієї особи до дестабілізації ситуації в Україні. І аж ніяк не сподіватися на допомогу “з-під палки” такої людини щодо наведення порядку в державі.

Достатньо слушними є думки про “підводні течії” у владному “олімпі” директора Центру політичного аналізу «Стратагема» політолога Ю. Романенка:
Олігархи, які привели Віктора Януковича до президентства, підняли проти нього бунт. Його ініціаторами стали олігарх Дмитро Фірташ та голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін,  сьогодні діють у тандемі з опозицією. Олігархічний консенсус, який привів Януковича до влади, зруйнований. У 2011 році я писав, що групу Фирташа будуть чавити першою з надпотужних (насправді почали з Коломойського, а зараз ми бачимо розширення фронту з усіма витікаючими, на черзі ще обвал гривні – цього разу справжній – прим. О.К.). Ось тепер вони пішли ва-банк. Або їх перечавлять, або вони зіграють на дестабілізації й знову вилізуть у дамки». Безпосередніми виконавцями цього бунту Ю.Романенко також цілком слушно називає так звану “опозицію” (до держави Українат – прим. О.К.).

Чи варто дивуватися, що ситуацію відразу почали розхитувати з іншого боку також незамасковані агенти “братнього” сусіда?..

Вадим Колесниченко:
“Дорогие Сограждане! Обращаюсь к вам в тяжелую минуту общественного противостояния. Сегодня мы наблюдаем попытку провести Арабскую весну (або щось на кшталт відторгнення від Грузії Абхазії та Південної Осетії – прим. О.К.) в морозном Киеве. Очевидно, что за происходящим стоят интересы других государств и разработки иностранных спецслужб.

Спровоцированные ими через СМИ и социальные сети общественный конфликт, массовые беспорядки, нападения на сотрудников сил правопорядка, имеют целью не присоединение к стандартам ЕС, а - банальный захват власти (Браво! Америку відкрив не Колумб, а Колесніченко – прим. О.К.). Очевидно, что в случае продолжения этих процессов, к власти могут прийти праворадикальные, неонацистские элементы, что чревато кровопролитием и потерей государственности (Теж правда, крім того, на чию користь ми можемо втратити державність – прим. О.К.).

Уже сейчас здание Киевской городской государственной администрации и Дома профсоюзов в Киеве захвачены не мирными протестующими, а – радикалами (екстремістами – прим. О.К.)разукрасившими стены административных зданий свастиками (вочевидь мова йде про “вовчий гак” – спільний символ ССівців з “Дас Райх” та “українських” “соціал-націоналістів” – прим. О.К.). В такой ситуаций, считаю, что власть и украинский народ обязаны действовать и не допустить разрушения института государственности, моральных и правовых устоев общества. Ожидание – чревато общественной катастрофой по сирийскому или ливийскому сценарию, промедление - югославским вариантом.

Поэтому, в случае отсутствия дальнейшей эффективной реакции со стороны исполнительной власти, считаю необходимым обсудить со всеми здравомыслящими гражданами нашей страны целесообразность повсеместного создания народных отрядов по защите конституционного строя и общественной стабильности, на которые будут возложены функции вспомогательного поддержания общественного порядка. Прошу всех высказать свое мнение по этому поводу.

Народный депутат Украины, Председатель Межфракционного депутатского объединения «За гражданский мир и межнациональное согласие» Вадим Колесниченко”.

Найгірше те, що українофоб №1 майже в усьому правий. Але втручання таких одіозних постатей і реалізація “палану-порятунку” в їхній редакції приведе лише до подальшої ексалації напруги, громадянської війни і розвалу України. Власне, як і задумано в рідному для пана Колесніченка Кремлі.

Натомість від того, хто мав попередити катастрофу, звучать пусті шапкозакидувальні декларації: “Яка війна? Ми що, хочемо йти шляхом Лівії та Тунісу? Якщо будуть звучати заклики до масовових заворушень, ми відреагуємо” (В.Захарченко – міністр МВС).

Пізно пити “Боржомі”, коли нирки відлетіли… 

Скажіть після цього, що А.Шарій незаслужено ображає рідну міліцію, називаючи її “слинявим олігофреном української влади”

4. Знімаємо маски: “Правий сектор” і “весільний генерал” Корчинський.

Напередодні кривавої суботи трі дєвіци пад акном… А точніше, 3 “опозиційних” народних обранця (“сердечний”, “трипальцевий” і колишній “нашоукраїнський”, потім “по-звірячому побитий” на Євромайдані “беркутівцями”) планували провокацію з кров’ю, якої (для успіху справи) ще й мало бути “побільше”… Шкода, що не можу назвати джерело інформації (більш ніж надійне) та імена “героїв”, бо не маю на те дозволу і не хочу нікого підставляти…

Так само, на жаль, не можу назвати людину, яка стверджує, що на Євромайдані відкрився пункт з вербування учасників силових провокацій проти міліції. Винагорода для “тітушок” від “опозиції” оцінювалася аж в 1000 грн. Однак, я переконаний, що ідейних зомбованих екстремістів була більшість. Тупого гарматного м’яса у цій країні ніколи не бракувало…

Відхрещуючись від силових провокацій проти міліції та штурму Адміністрації Президента (досі не розумію, навіщо його вчинили: Льовочкін мав особисто відчинити двері “побратимам”), лідери “опозиції” спробували зробити цапом відбувайлом заслуженого ФСБшного провокатора Д.Корчинського. Жодним чином не применшую заслуг цього “героя” (точно не України), але сам би він на таке ніколи не спромігся. Хто ж грає “першу скрипку” у диригованому “Своб(л)од(т)ою” “Правому секторі”?..

11628

Письменник П.Правий, аналізуючи апологетичні до “євро”-екстремістів сентенції колишнього речника СБУ й “мегадемократичного” журналіста С. Речинського, висловлює обгрунтовані сумніви щодо можливості сформувати нову “еліту” з “Правого сектору” і частково розкриває його справжнє обличчя:

“особисто я згоден, що більшість наших політичних партій згнили. Але слово «еліта» включає у себе значно більший діапазон особистостей, аніж політичні фігури в Партії регіонів або «Батьківщині». Якщо Ви не помітили, то ота еліта якраз народжувалася на Майдані. Але не серед тих, хто під керівництвом неонацистів і чекіських провокаторів дратував «Беркут» і труїв газом натовп – серед тих, хто ставши у живий ланцюг, відділили біснуватих штурмовиків від міліції, хто, ризикуючи життям і здоров`ям – не за наказом фюрерів, не за гроші – за власним переконаням, зупинив кровопролиття.

До речі, знаєте, про те, що хвороба анальгіном (як варіант – аспірином) не лікується – неодноразово чув від отих молодиків, ідеології яких Ви не знаєте, але які Вам так подобаються. Вони прагнуть лікувати по-іншому. Знаєте як? Розстрілами. Масовими розстрілами. І не ментів – ментів вони вважають маріонетками. Ні, оті, хто вам так подобається і яких Ви вважаєте майбутнім України, переконані, що зло є в «неукраїнцях». Тому, аби побудувати світле майбутнє, треба або розстріляти, або вислати з країни усіх «жидів», «москалів», «чорнож…х» та «їхніх лакиз».

І чому Ви, пане Речинський, вважаєте, що Вам  у тій державі знайдеться місце десь деінде, ніж в концтаборі? Адже Ви, за своєю національністю, якщо не помиляюся, потрапляєте в категорію основного ворога української нації”.

"Патріот України": На штурм Адміністрації! За фюрера, за Фателянд!
“Діти” аднароженкі: “На штурм Адміністрації! За фюрера, за Фатерлянд!”
Криминальный фашизм в Украине набирает силу
Информированные источники утверждают, что решение о поддержке обвиняемых руководителей «Патриота Украины»
было принято в ВО «СВОБОДА» на самом высоком уровне. Возможно «спецназ оппозиции», как называет свою партию Олег Тягнибок, нуждается в своих боевых отрядах, костяк которых и могут составить «специально обученные» экстремисты из ПУ (июль 2012г.)

Якщо хтось ще не знає, на фото вище союзники Д. Корчинського, а не люди самого Корчинського (щоправда, варті свого друга) – це “Патріот України” – терористичне російсько-скінівське бандформування, яке відкололося спочатку від “Своб(л)од(т)и”, а потім повернулося до витоків і стало анти”мусарскім” спецсназом тягнибока… Ці значки на жовтих нарукваниках - символ дивізії СС “Дас Райх” – “вовчий гак”. Хіба не видно, що це “беззахисні діти”?..

Нещодавно один з них сів на 10 років за замах на вбивство 5-х “расово неповноцінних”… Шкода. Ця “гордість нації” могла б зараз як слід поєвромайданіти…

x_6dc61fa0_2

Як бачимо, “Беркут” не по-дитячому спровокували... Не дивно, бо ж ці вилупки натаскані саме на заподіяння “мусарам” тілесних ушкоджень…

Отже, маємо закінчену схему організації перетворення Євромайдану на європогром: “Патріот України” – анти”мусарской” спецсназ тягнибока. Дружній до “патріотів” Корчинський (і він, і ті, за “братню” конфедерацію “білих” Росії, України й Білорусі)- “троянський кінь” Медведчука. Спільна антиукраїнська провокація “запеклих ворогів”

Як же весь цей жах міг статися? Маю погодитися зі ще одним експертом К.Бондаренком: “.. правди нема ні за одними (влада – прим. О.К.), ні за іншими (“опозиція” – прим. О.К.)
Ролик с началом ночного разгона Киевского Майдана  почему-то его сторонники и сочуствующие не выкладывают.
Здесь четко слышны призывы разойтись и очистить площадь, и четко видно, как "дiти" (а может - и проплаченные провокаторы ?) провоцируют милицию:

Доводиться з сумом констатувати, що випробування кривавим Євромайданом витримали тільки 2 лідерів “опозиції”: П.Порошенко і В.Кличко, які допомагали стримувати юрбу екстремістів від доведення путчу до логічного підсумку… За що останній отримав “подяку” від сателітів “Патріоту”. Натомість я майже остаточно визначився (саме завдяки цьому його вчинкові), що голосуватиму за В.Кличка у 2015 р.

5. Досить революцій.

Українці мають навчитися обирати гідну владу і відповідати за свій вибір. Якщо більшість виборців обрала саме таку владу (причому альтернативи немає – “опозиція” явно не краща), живіть і “насолоджуйтеся”. Це надбання омріяної (явно не мною) демократїї.

Але як можна називати себе “демократами”, прагнути до Європи і робити речі, несумісні не тільки з європейськими цінностями, але й з українським законодавством? Україна 2014 р. має всі шанси доперетворюватися на Росію між лютим і жовтнем 1917 р. Не дай Бог. Анархія, хаос, погроми, терор – це гірше від будь-якого порядку, навіть найгіршого. І кожна країна, яка через це проходила, відкидалася на десятки років назад у своєму розвитку. Потрібно не руйнувати, а будувати. Не можна розхитувати кволий човен, ще й під час шторму. Потоне ж не тільки човен, але й усі люди на ньому

Коли я написав це у своєму статусі на facebook.com, мене видалив з друзів “як пацифіста і провокатора та ширму банди регіонів” один з активних учасників Євромайдану, якого я тривалий час вважав адекватною людиною і поважав. Не хочу ображати друзів (навіть колишніх). Нехай це залишиться на його совісті. Але хочу сказати, що служити треба Вітчизні, а не різним “царькам”, “божкам” та її відвертим ворогам. І виходити справжній націоналіст має з інтересів Вітчизни. І нема для нього більшого гріха, ніж сприяння послабленню та кінцевій руйнації Батьківщини.x_ad4dca3e


Вернуться назад