DataLife Engine 9.2 > C места событий > Держекоінспекція в Харківській області розглянула скаргу громадянина Каряка О.Г. стосовно будівництва АТЗТ "Гея" в парку культури та відпочинку ім. Артема

Держекоінспекція в Харківській області розглянула скаргу громадянина Каряка О.Г. стосовно будівництва АТЗТ "Гея" в парку культури та відпочинку ім. Артема


16 июля 2009. Разместил: editor
altНа розгляд до держекоінспекції в Харківській області надійшла скарга громадянина Карякі О.Г. стосовно будівництва АТЗТ "Гея" в парку культури та відпочинку ім. Артема культурно-оздоровчого торгівельного центру з офісними приміщеннями, готелю з об'єктами соціально-побутового призначення і гостьовими стоянками.

З метою якісного розгляду звернення держекоінспекцією в Харківській області направлено листа до Харківської міської ради з вказанням на необхідність представлення документів щодо відведення земельної ділянки, вказаній у звернені та повідомити яким рішенням парк культури та відпочинку ім.Артема введено до земель рекреаційного призначення (з наданням копії рішення) або яким рішенням він виключений із земель рекреаційного призначення (з наданням копії рішення) та на підставі яких обґрунтовуючих матеріалів.

Харківська міська ради відмовилась представляти інформацію та копії матеріалів до держекоінспекції в Харківській області.

Держекоінспекція в Харківській області з метою отримання інформації двічі направлено листи до Харківського міського управління земельних ресурсів з аналогічним змістом. Станом на 13.05.09 відповідь від управління відсутня.

Матеріали для вжиття заходів прокурорського реагування  екологічною інспекцією направлені Харківському міжрайонному природоохоронному прокурору, старшому раднику юстиції Перепелиці О.М.

На цей час природоохоронна прокуратура не реагує.

Повідомив МГ «Адвокат-консалтінг» заступник начальника Державної екологічної інспекції в Харківській області А. Нерета.

Вернуться назад