DataLife Engine 9.2 > Аналитика > Парад Брехні

Парад Брехні


17 июля 2009. Разместил: editor
altМи починаємо звикати до брехні, якою нас годують щодня. Україна переживає кризу. І ця криза стосується не тільки економіки, а й довіри до політиків уцілому. Важко собі уявити, як можна буде знову повірити політиканам, які навіть у складний для країни період зайняті тільки одним – маренням про владні тепленькі крісла і у захваті від себе на цих кріслах. Нас з дитинства вчили, що авторитет заробляється довго, а втратити його можна за секунду. У нас все трапилося навпаки. Наші нові вожді, які вийшли із старої партійної школи, заробили свій авторитет дуже швидко. Причина цього успіху – банальний популізм. Поняття політика стало синонімом таким словам як «обіцяти», «обманути». 

Виявилось, що у нашій інтелектуальній державі немає професіоналів, які вміють заробляти для держави гроші, а тим більше зберегти ці гроші для країни, що є дуже важливим у наш час. Можливо вони і є, але у політику вони чомусь не поспішають, на жаль. У більшості випадків працюють у бізнесі.

Стільки часу було витрачено на розкручування байки про ламання старої системи, яка заважала новій плеяді політиків працювати, і що побачили – всі сили кинуті на укріплення цієї системи. Кругом бюрократи у найгіршому сенсі цього слова.

Ми дожилися до того, що не працює судова система, економіка на грані розвалу, рівень безробіття зашкалює і починають з’являтися розмови про зникнення України, як держави.

Все йде не тим шляхом. Щодня, замість сніданку, обіду і вечері ми куштуємо брехню. І пережовуючи її, відчуваємо гіркий присмак нашої втраченої гідності.

Інколи здається, що весь український народ приймає участь у якомусь параді. Йдемо у щільній колоні, де не можна поворушитись ні вправо, ні вліво. Крокуємо тільки вперед, у прірву – за нашими вождями. І цей дійство є нічим іншим як парадом брехні.

Хтось скаже, що нічого страшного, прийде нове покоління політиків і все налагодиться. Чергова брехня. Ніхто не прийде, бо ми і є те саме нове покоління. І поки ми чекаємо дива, наші місця займають старі партократи-популісти. Це вони укріпляють систему, яка перемелює молоді уми.

Люди дуже розумні і добрі, але натовп тупий і жорстокий. Нам вибирати, хто ми!!!

По матеріалам Варта

Вернуться назад