DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Щодо водопостачання кафе "Che"

Щодо водопостачання кафе "Che"


16 сентября 2014. Разместил: Ansin

Вашу скаргу (вх. № К-1988/1-14 від 13. 08. 2014 р. ) розглянуто КП "Харківводоканал" в межах господарської компетенції, передбаченої Статутом підприємства, та з огляду на те, що підприємство є суб'єктом господарської діяльності, а не органом державної влади. За результатами її розгляду повідомляю наступне.

Між КП "Харківводоканал" і власником приміщення кафе "Che", розташованого за адресою вул. Фрунзе, буд. 20 (а не за адресою вул. Фрунзе, буд: 22, як зазначено у Вашому листі) укладений Договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення (надалі Договір) згідно з вимогами "Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України", затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27. 06. 2008 р. та "Правил приймання стічних вод споживачів у каналізаційну мережу м. Харкова", затверджених рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради № 321 від 08. 09. 2010 р. (надалі "Правила приймання... ").

Згідно з вимогами "Правил приймання... " Паспорт водного господарства знаходиться у стадії розробки.

Обстеженням встановлено, що вищезазначене приміщення не знаходиться на мережах водопостачання та водовідведення, які обслуговуються КП "Харківводоканал", або в їх охоронних зонах.

Таким чином, правовідносини за вищевказаною адресою врегульовані Договором у встановленому законодавством порядку.

Про це листом № К-1988/1-1421-05 від 21.08.14 повідомив МГ Адвокат Консалтінг перший заступник генерального директора директор з виробництва О. M. Коваленко

 

 


Вернуться назад