DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Стягнення заробітньої плати

Стягнення заробітньої плати


6 августа 2009. Разместил: admincat
alt Наше підприємство не виплачує заробітню плату працівникам протягом 3 місяців. Є судове рішення про виплату зарплати працівникам, але керівництво мотивує невиплату зарплати відсутністю коштів. Як правильно стягнути заробітну плату?
Працівники ДП "ХАЗ".
 
Відповідно до ст. 50 Закону України "Про виконавче провадження" № 606-14 від 21.04.1999 р. стягнення за виконавчими документами в першу чергу звертається на кошти боржника, тобто вашого підприємства.
Якщо підприємство не має коштів для задоволення ваших вимог, то стягується також належне підприємству інше майно, за винятком майна, на яке не може бути накладене стягнення. Остаточно черговість стягнення на кошти та інше майно боржника визначається державним виконавцем.
Якщо у виконавчому документі про стягнення грошових коштів не вказано певного номера рахунка, з якого мають бути стягнені грошові кошти, то в разі їх відсутності державний виконавець, не пізніше місячного строку з дня відкриття виконавчого провадження, зобов'язаний винести постанову про звернення стягнення на майно підприємства, яку не пізніше 3 днів надсилає сторонам.
Якщо ж у виконавчому документі вказаний певний номер рахунка, з якого мають бути стягнені грошові кошти, то в разі відсутності коштів на цьому рахунку державний виконавець, не пізніше місячного строку з дня відкриття виконавчого провадження, звертається до суду, який видав виконавчий документ. Він повинен подати клопотання про заміну способу та порядку виконання рішення шляхом звернення стягнення на майно боржника або встановлення іншого способу та порядку виконання рішення.

Вернуться назад