DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Куди можна звернутися, щоб перевірити правильність призначення пенсії?

Куди можна звернутися, щоб перевірити правильність призначення пенсії?


6 августа 2009. Разместил: admincat
alt Відповідно до "Порядку здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України", затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 4 від 10.01.2007 р. на структурні підрозділи органів праці та соціального захисту населення покладені функції здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій органами Пенсійного фонду України (далі - органи фонду).
Нагляд за правильністю та своєчасністю призначення (перерахунку) пенсій здійснюється шляхом перевірок матеріалів пенсійних справ, щодо яких органами фонду прийнято рішення про призначення (перерахунок) пенсій та відстрочку часу призначення пенсії відповідно до законів, згідно з якими органами фонду призначаються (перераховуються) пенсії.
Отже, слід звернутись до свого органу праці та соціального захисту населення, щоб отримати письмово інформацію про обчислення та перерахунок пенсії.

Вернуться назад