DataLife Engine 9.2 > Специальный повод > Щодо проведення перевірок діяльності магазинів «Інтертоп», розташованих за адресами: м. Харків, пл. Свободи, 7 та вул. Героїв Праці, 9

Щодо проведення перевірок діяльності магазинів «Інтертоп», розташованих за адресами: м. Харків, пл. Свободи, 7 та вул. Героїв Праці, 9


18 ноября 2014. Разместил: Ansin

Головне управління Міндоходів у Харківській області у відповідь на Ваші скарги від 09. 01. 2014 року б/н та від 27. 02. 2014 року б/н щодо проведення перевірок діяльності магазинів «Інтертоп», розташованих за адресами: м. Харків, пл. Свободи, 7 та вул. Героїв Праці, 9, де здійснює діяльність TOB «МТІ» (код 13669756), в межах повноважень повідомляє наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю «МТІ» перебуває на обліку як платник податків в Міжрегіональному ГУ Міндоходів - Центральному офісі з обслуговування великих платників податків Міндоходів України.

Крім того, перебуває як окремий платник податків та є платником податку з доходів фізичних осіб в ДПІ у Дзержинському та Київському районах м. Харкова.

При перевірці викладеної у Ваших скаргах інформації встановлено, що TOB «МТІ» надає в інспекції за місцезнаходженням податкові розрахунки сум доходів нарахованих (сплачених) на користь платників податків і сум утриманих з них податку та перераховує до бюджету суми податку з доходів фізичних осіб у встановленому порядку.

Підприємством використовуються нежитлові приміщення за адресами: м. Харків, вул. Героїв Праці, 9 та м. Харків, пл. Свободи, 7, на правах оренди. В ході відпрацювання питань, викладених у Вашій скарзі, встановлено, що власники зазначених приміщень є платниками орендної плати за землю в ДПІ у Київському районі м. Харкова та ДПІ у Дзержинському районі м. Харкова у встановленому порядку.

У відповідності до вимог статті 267 Податкового кодексу України TOB «МТІ» в ДПІ у Київському та Дзержинському районах м. Харкова придбані торгові патенти на здійснення господарської діяльності в магазинах «Інтертоп» за вказаними адресами терміном дії по 31. 08. 2016 року та по 31. 05. 2016 року відповідно.

Товариство з обмеженою відповідальністю «МТІ» обліковане в Київській міжрегіональній митниці Міндоходів, митне оформлення товарів у Харківській митниці не здійснювало.

Також, фахівцями відділу контролю за проведенням розрахункових операцій ГУ Міндоходів у Харківській області проведені фактичні перевірки щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності документа, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідно до закону, ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів магазинів «Інтертоп», розташованих за адресами: м. Харків, вул. Героїв Праці, 9 (ТРЦ «Дафі») і пл. Свободи, 7.

Перевірками встановлено, що підприємством забезпечено можливість здійснення держателями електронних платіжних засобів розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням електронних платіжних засобів.

Натомість, встановлені порушення вимог п. 13 ст. З Закону України від 06. 07. 1995 року №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами і доповненнями.

Матеріали фактичних перевірок направлені до Міжрегіонального ГУ Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Міндоходів України для розгляду та прийняття рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій.

Враховуючи, що суб'єкт господарювання не знаходиться на податковому обліку в органах Міндоходів Харківської області, і окремі питання, порушені у скаргах, дослідити не вбачається за можливе, копії зазначених скарг направлені до Міжрегіонального ГУ Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Міндоходів України для розгляду та відпрацювання в межах повноважень.

Про це листом № 1950/К/20-40-22-03-15 від 03.04.2014 повідомила МГ Адвокат Консалтінг Заступник начальника Т. І. Маслова

 


Вернуться назад