DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > У зоні відчуження я працював з 29 квітня по 5 травня 1986 року. Чи маю я право на зменшення пенсійного віку?

У зоні відчуження я працював з 29 квітня по 5 травня 1986 року. Чи маю я право на зменшення пенсійного віку?


13 августа 2009. Разместил: andre
altВідповідно до ст. 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ви маєте право на зменшення пенсійного віку на 10 років. Ви повинні подати посвідчен¬ня учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та довідку про період (періоди) участі в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, форма якої затверджена постановою Державного Комітету СРСР по праці та соціальних питаннях № 122 від 09.03.1988 р.
 
Особи, призвані на військові збори для виконання робіт з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, подають довідки військових частин, у складі яких виконувались роботи з ліквідації наслідків аварії, довідки Галузевого Державного архіву Міністерства оборони України із зазначенням населених пунктів чи зон небезпеки та днів виїзду у зону відчуження, довідки про нараховану за період роботи з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС заробітну плату за основним місцем роботи із зазначеними показниками кратності оплати праці, відомості (особові рахунки) на виплату заробітної плати.

Вернуться назад