DataLife Engine 9.2 > Строительство > ППОЗ аптека «Канван» за адресою: пр. Гагаріна, 41/2 знаходиться в приміщеннях, що орендує у ФО П Козіна В. А.

ППОЗ аптека «Канван» за адресою: пр. Гагаріна, 41/2 знаходиться в приміщеннях, що орендує у ФО П Козіна В. А.


27 марта 2015. Разместил: Ansin

Вашу скаргу від 28. 03. 2014 р. (вх. № К-635/1-14), розглянуто КП “Харківводоканал” в межах господарської компетенції, передбаченої Статутом підприємства, та з огляду на те, що підприємство є суб'єктом господарської діяльності, а не органом державної влади. За результатами її розгляду повідомляємо наступне.

ППОЗ аптека «Канван» за адресою: пр. Гагаріна, 41/2 знаходиться в приміщеннях, що орендує у ФО П Козіна В. А.

Надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення у зазначені приміщення здійснюється відповідно до умов Договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, який укладено між КП «Харківводоканал» та ФО П Козіна В. А. згідно з вимогами «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27. 06. 2008 р. та «Правил приймання стічних вод споживачів у каналізаційну мережу м. Харкова», затверджених рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради № 321 від 08. 09. 2010 р.

Вказані приміщення є вбудованими, знаходяться на 1-му поверсі багатоповерхового будинку.

Нарахування за послуги централізованого водопостачання та водовідведення проводяться згідно показанням засобу обліку води. «Паспорт водного господарства» знаходиться у стадії оформлення.

Обстеженням встановлено, що приміщення, в яких розташована ППОЗ аптека «Канван», не знаходяться на мережах водопостачання та водовідведення, які обслуговуються КП “Харківводоканал”, або в їх охоронних зонах.

Про це листом № К-635/1-1421-05 від 10.04.14 повідомив МГ Адвокат Консалтінг Перший заступник генерального директора О. М. Коваленко


Вернуться назад