DataLife Engine 9.2 > Новости > Смешко пояснив, чому не ходив на роботу в АП

Смешко пояснив, чому не ходив на роботу в АП


11 июня 2014. Разместил: aleksey

нАдміністрація президента заявляє, що колишній голова Служби безпеки Ігор Смешко, призначений у квітні радником президента, не приступив до виконання своїх обов'язків.

Про це сказано у відповіді Адміністрації на запит "Українських Новин".

"...призначений указом президента України від 19 квітня 2014 року № 424 радником президента І.П. Смешко не приступив до виконання своїх обов'язків", - сказано у відповіді.

При цьому уточнюється, що Смешко не виходив на роботу з невстановлених причин.

Водночас сам Смешко в ефірі "Свободи слова" на ICTV заявив, що його не попереджали про призначення на згадану посаду.

"Дійсно 19 квітня я був призначений на штатну посаду радника в.о. президента Турчинова, про що дізнався із засобів масової інформації. До того я вже був позаштатним радником Ради нацбезпеки та оборони… " – сказав він.

Одразу ж після оприлюднення цього указу, за словами Смешко, він через апарат РНБО передав заяву про те, що перед призначенням на посаду, потрібно обговорювати це з кандидатом, а також потрібно оформити певні документи.

"І для мене особливо не було зрозуміло, яким чином можна призначати на такі посади людину, яка не пройшла відповідної перевірки і допуску до державної таємниці", - сказав Смешко.

Як відомо, 19 квітня голова Верховної Ради, виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов призначив радниками президента колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього голову СБУ Ігоря Смешка й колишнього секретаря Ради національної безпеки й оборони Володимира Горбуліна.

 

 

Джерело: Українська правда


Вернуться назад