DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Чи має право споживач у разі тимчасової відсутності на зменшення розміру плати зо холодну і горячу воду?

Чи має право споживач у разі тимчасової відсутності на зменшення розміру плати зо холодну і горячу воду?


17 августа 2009. Разместил: andre
altВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 24.07.2005 р. затверджено Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і вбдовідведення.

Правилами встановлено право споживача на зменшення розміру плати в разі тимчасової відсутності споживача та/ або членів його сім'ї на підставі письмової заяви споживача та офіційного документа, що підтверджує його /їхню відсутність (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання — абз. 2 пп. 1 л. 29), а також право споживача на несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача і членів його сім'ї (в разі відключення виконавцем холодної та гарячої води й опломбування запірних вентилів у квартирі (будинку садибного типу) та відновлення надання послуг зняттям пломб за свій рахунок упродовж доби згідно з письмовою заявою (пп. З п. 29).

У разі відсутності технічної можливості відключення квар тири від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води послуга надається незалежно від наявності мешканців у квартирі.

Згідно зі ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються тільки на договірних засадах.

Вернуться назад