DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Хочу придбати приватний будинок, але дружина не дає згоди. Чи маю я право без згоди дружини придбати будинок?

Хочу придбати приватний будинок, але дружина не дає згоди. Чи маю я право без згоди дружини придбати будинок?


17 августа 2009. Разместил: andre
altВідповідно цивільного законодавства договори щодо нерухомого майне мають бути нотаріально посвідчені І підлягають державній реєстрації. Договір купівлі-продажу житлового буднику потребує нотаріального посвідчення та державної реєстрації. При укладенні такого договору згода вашої дружний на його укладання має бути нотаріально засвідчена.
 
Згідно зі ст. 65 Сімейного кодексу України для укладення одним Із подружжя договорів, які потребують нотаріального посвідчення І (або) державної реєстрації, а також договорів стосовно цінного майна, згода другого з подружжя має бути подана письмово І нотаріально засвідчена.

У разі укладення вами договору купівлі будинку без згоди дружини вона мав право звернутися до суду в позовом про визнання такого договору недійсним.

Вернуться назад