DataLife Engine 9.2 > Специальный повод > Будьте обережні. Підприємців ТЦ "Барабашово" "ошукують" посадові особи ТОВ "Проперті менеджмент Україна", чи повернуть кошти ?! Обережно шахраї ?!

Будьте обережні. Підприємців ТЦ "Барабашово" "ошукують" посадові особи ТОВ "Проперті менеджмент Україна", чи повернуть кошти ?! Обережно шахраї ?!


19 августа 2015. Разместил: marina

Згідно офіційного повідомлення, яке міститься https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch Товариство з обмеженою відповідальністю "Проперті менеджмент Україна" код 38077373, юридична адреса проспект 50 років СРСР буд.182 у Харкові керівник Овєчкін Ігор Миколайович, засновник "Компанія "Вайтволл консалтантс лімітед" (адреса Кіпр, Лімоссол, вул. Потамос Гермосогеяс арсурс, 18), розмір капіталу усього лише 1,5млн. гривень, з 17.06.2015р. знаходиться у стані припинення.

Для читачів, надаємо справку, що це основний субєкт господарювання який надає в оренду торгові місця на найкрупнішому ринку в Україні, так званий ТЦ "Барабашово" біля станції метро "Академіка Барабашова" у Харкові. http://barabashovo.ua/

Що значить наведена інформація з офіційних джерел, що підприємці (більш ніж 5000), які мають угоди з ТОВ "Проперті Менеджмент Україна" оренди торгових павільйонів на ТЦ "Барабашово" сплачують майже організації, яка "завтра-післязавтра" вже буде не існувати, тобто гроші в нікуди !!! А це у середньому кожного місяця 14 млн. гривень !!! І відповідати за їх обовязки перед підприємцями ніхто відповідати не буде, в найрашомцу випадку їм запропонує новий власник чи звільнити торгові місця у приємлимий термін, чи встановить нові форми оплати, в найгіршому, буде на законних підставах вимагати і на реконструкцію і на все що заманеться, і на звільнення торгових місць, як особа, яка на законних підставах володіє майном. Як, це вже було при зміні ТОВ "Харопторг" на ТОВ "Проперті менеджмент".  http://obozrevatel.com/politics/50394-na-harkovskom-ryinke-barabashovo-novyij-direktor.htm 

І найголовніше, отримані ТОВ "Проперті менеджмент Україна" кошти від підприємців за останній місяц оренди у 2018 року ніхто їм не поверне, на це не має юридичних підстав, якщо вони не заявлять цю письмову вимогу до ліквідації ТОВ "Проперті менеджмент", як за невиконану послугу у звязку з її неможливістю виконати ТОВ. В разі, якщо ТОВ відмовиться і не сплатить у десятиденний термін кошти, підприємцям кожному потрібно звернутися до господарського суду Харківської області з позовом, а також до правоохоронних органів з заявою про злочин, а саме, як шахрайство. 

Крім того, підприємцям пропонується звернутися до іншого власника чи до голови Харківської міської ради http://izvestia.kharkov.ua/on-line/gorod/1176994.html (який вже неодноразово вирішував питання підприємців у спорах з керівництвом ринку на користь територіальної громади та на користь самих підприємців) з прохання укласти угоди на використання та оренду торгових місць, але ні в якому разі несплачувати гроші, юридичних гарантій нема ніяких. Голова ліквідаційної комісії - Фурманюк Сергій Терентійович, головний бухгалтер Любов Зверева 095-270-29-69, телефон, а номер телефону який ними вказаний, як контактний з юридичною особою, як особи, яка відповідає 050-334-59-64, але ця людина немає до їх дій жодного відношення. Дзонить до генерального деректора концерну Колос А.Л. http://www.rbcua.com/rus/news/v-harkove-kompaniya-vladelets-rynka-barabashovo-smenila-01042014142800, ліквідатору Фурманюк С.Т., бухгалтеру, а також за іншими відомими Вам і на їх сайті координатам http://barabashovo.ua/docs/sluzhba-podderzhki-klientov. Звертайтесь письмово, оскільки вже в реестрі кредиторів цієї компанії Згідно інформації Міністерства юстиції україни пять виконавчих проваджень на суми, які перевищують їх статуний капітал, якій з нерухомим майном також в цей час можуть переоформлювати на інші особи. 

Бажаємо підприємцям успіху у їх тягарі та взаємоповаги та взаєморозуміння УСІМ. 

а

а

 

Фото використані з соціальних мереж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вернуться назад