DataLife Engine 9.2 > Правовой ликбез > Якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка об’єкта оренди була зроблена більш як 3 (три) роки тому, для продовження договору оренди проводиться нова оцінка об’єкта оренди

Якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка об’єкта оренди була зроблена більш як 3 (три) роки тому, для продовження договору оренди проводиться нова оцінка об’єкта оренди


18 августа 2015. Разместил: Ansin

У відповідь на Ваш лист від 03. 09. 2014р. № 15 (Вх. від 03. 09. 2014р. № 18/7992) Регіональне відділення ФДМУ по Харківській області повідомляє.

Згідно зі змінами до ст. 11 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 21. 04. 2011 №3269-VI у разі, якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка об’єкта оренди була зроблена більш як 3 (три) роки тому, для продовження договору оренди проводиться нова оцінка об’єкта оренди.

Законом України «Про Фонд державного майна України» Фонду надані, зокрема, повноваження виступати замовником оцінки об’єктів оренди та укладати договори на проведення оцінки державного майна та затверджувати акти оцінки (висновки про вартість майна).

В зв’язку із зазначеним, та на підставі листа ФДМУ від 10. 04. 2012р. №10-16-5370, регіональним відділенням буде проведено конкурс з визначенням суб’єкта оціночної діяльності, з яким буде запропоновано укласти договір на здійснення оцінки державного майна для перерахування орендної плати при продовженні договору оренди № 570-Н від 27. 02. 2002р.

Для забезпечення укладання договору із переможцем конкурсу з визначенням суб’єкта оціночної діяльності на проведення оцінки об’єкта оренди необхідно надати до регіонального відділення наступні документи:

копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, код ЄДРПОУ;

копія Статуту (перша сторінка);

код платника податку на додану вартість;

реєстраційний номер свідоцтва платника податку, розрахунковий рахунок і назва банку, в якому відкритий рахунок, МФО.

Начальник регіонального відділення П. В. Пивоваров

 


Вернуться назад