DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > ПРИСТІНУ-360!!!

ПРИСТІНУ-360!!!


21 сентября 2015. Разместил: Ansin

Скільки в світі красивих міст, сіл, гарних куточків, від яких захоплений охоплює душу - диво рук людських або диво природи ми довго потім згадуємо, ділимося враженнями з рідними та друзями... Але у кожного з нас у світі є свій острівець, який нам дорожче всього - це наше рідне село Пристін, якому в цьому році виповнилося. 360 років... Багато разів доводилося чути, як люди, які вперше приїжджали до Пристіну, згодом помічають: «У Вашого села особлива аура... ». Не можна з цим не погодитися: особлива аура дійсно тут присутня. І люди, без яких неможливо собі уявити Пристін...

24 серпня пристінці прокинулися рано, бо йшли ярмаркувати. Господині продавали і сир-бринзу, і кулінарію, і м’ясо, і напої... Селяни не встигали куштувати - черги стояли величенькі! Багато було сувенірів з атрибутикою Пристіна, гарний настрій та весела музика.

О 8. 30 розпочався конкурс малюнків на асфальті. Журі не очікували такого розмаїття та краси. Всі учасники отримали подарунки та сувеніри! Далі програму продовжили дитячі ігри та конкурси. Дуже сподобалася гра «Караоке для дітей», в якій перемогла Гриценко М. та отримала в подарунок - планшет! Дитячі очі сяяли радістю та захопленням! На це і очікували наші спонсори - представники благодійного фонду "Робін Гуд" із м. Харків. Ці дивовижні люди дарують дітям величезну радість своїми дарунками!

Об 11. 00 розпочалися розваги для справжніх чоловіків! Це і перетягування канату, і підіймання гирі, і переношування мішків із пшеницею... Справжня чоловіча сила та вміння перемагати - це риси наших пристінців!

Денна програма закінчилася, і село відпочивало до 18 години, чекаючи нових вражень!

Концертна програма тривала дві з половиною години, але пройшла на одному подиху. Дуже багато було почесних гостей: Польоха О. І. - заступник голови Куп’янської райдержадміністрації, ХлопонінаТ. П. та Максютенко Б. М. -депутати райради, Макоц В. Г - помічник-консультант Героя України, народного депутата України В. Остапчука, Герасименко Л. I. - директор РОМЦ, Єрьома Н. Є.

- голова профкому ПЧ-15, Каряка О. Г. - представник від благодійного фонду «Робін Гуд» та голови сільських рад. Нагороджені були працівники сільської ради та сільського клубу, шефи села, робітники від біржі, кращі квітникарки, умільці села, активісти села, новонароджені.

Приємні враження залишила народна артистка України - Олена Шишкіна своїми запальними українськими піснями (подарунок В. М. Остапчука). Гості із села Глушківка подарували неймовірні танці та прекрасні пісні! Ліричного настрою додав О. Афанасьев піснею "Чорнобривці". Веселі пісні прозвучали від М. Волчкова.

Глядачі з нетерпінням чекали нашу зірку Д. Гергеля, який запалив своїми неймовірними мелодіями. Концерт закінчували аматори Пристінського сільського клубу О. Гергель, Ю. Реполовська та група "Надія”. Наприкінці був аукціон-продаж футболки з фотографією Д. Гергеля.

Справжньою несподіванкою став феєрверк від начальника Куп’янської ПЧ-15 В. С. Кулика. Свято продовжила святкова дискотека та каша.

Глядачів з кожним роком стає все більше, і це дуже радує! Коли вся громада живе як одна родина, то і працюється, і святкується на високому рівні!

Хай наше село буде багате людьми з широкою душею, які вміють зігріти ближнього, людьми, які подадуть руку слабшому і не дадуть йому впасти на коліно. З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЄ СЕЛО!!! БУДЬ ГОСТИННИМ ТА ЩЕДРИМ НА ЛАСКУ! ХАЙ ТВОЇ ЖИТЕЛІ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ТВОЄ ПРОЦВІТАННЯ!!!

Зав. клубом А. Д. Русакова 


Вернуться назад