DataLife Engine 9.2 > Вдогонку предыдущему номеру > Щодо дій працівників Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області

Щодо дій працівників Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області


3 февраля 2016. Разместил: inna

Повідомляю, що Головним управлінням Національної поліції в Харківській області розглянута Ваша повторна скарга, адресована 15.11.2015 до Національного антикоругіційного бюро України, на дії працівників Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області Драки Є.П. та Кушнір В.В.

Під час розгляду зазначеної скарги встановлено, що ГУНП в області за Вашими аналогічними скаргами від 15.11.2015 до Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, Управління Служби безпеки України в Харківській області та до Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області, проводилася перевірка, за результатами якої Ваші свідчення щодо порушення вимог Законів України “Про звернення громадян” та “Про доступ до публічної інформації” знайшли своє часткове підтвердження, у зв’язку з чим працівники Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області попереджені про неухильне дотримання вимог чинного законодавства України в службовій діяльності.

23.12.2015 за вихідним № 7/К-68/1-3 Вам була направлена письмова відповідь про результати розгляду попередніх звернень.

Відповідно до ч. 2 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

У зв’язку з цим перевірка за Вашою повторною скаргою не проводилася.

Згідно зі статтями 15, 16 Закону України “Про звернення громадян ”, Ви маєте право оскаржити результати розгляду Вашої скарги від 15.11.2015, адресованої до Національного антикорупційного бюро України, до суду.

Про це листом № 7/К-68/4 від 04.01.2016 повідомив МГ Адвокат Консалтінг т.в.о. начальника І.В.Назаренко

 


Вернуться назад