DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Порошенко попередив депутатів, що розжене їх

Порошенко попередив депутатів, що розжене їх


25 августа 2014. Разместил: Ansin

Президент Петро Порошенко провів консультації з керівниками фракцій та груп Верховної Ради у зв’язку з достроковим припиненням повноважень парламенту.

Про це інформує прес-служба глава держави.

Президент відзначив, що протягом місяця після припинення існування коаліції у Верховній Раді не було сформовано нової, тому згідно Конституції є право достроково припинити повноваження парламенту.

Президент наголосив, що час, відведений Конституцією на формування нової коаліції, спливає 24 серпня.

Рішення про припинення повноважень Верховної Ради VII-го скликання не означатиме, що Верховна Рада припиняє роботу, зазначив Порошенко.

Глава держави підкреслив, що існує надзвичайна важливість розгляду низки питань, перш за все – ратифікації у вересні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

"Я сподіваюся на активну роботу та швидку ратифікацію з тим, щоб вже у вересні ратифікаційні грамоти були передані до Європейської Комісії в Брюссель", - сказав президент.

Глава держави також зауважив на необхідності продовження бюджетного процесу, зокрема, внесення змін до бюджету 2014 року та затвердження бюджету на 2015 рік.

Президент також висловив сподівання, що депутати повернуться до розгляду виборчого законодавства, акцентувавши увагу на пропорційній моделі виборів за відкритими списками.

Серед технічних виборчих питань глава держави відзначив необхідність розгляду питання про зміну меж виборчих округів на території Донецької та Луганської областей з тим, щоб "захистити волевиявлення громадян".

Президент також закликав народних обранців "в умовах великих навантажень на бюджет скоротити видатки на виборчу кампанію".

Порошенко назвав першочерговим пріоритетом забезпечення прозорого відкритого виборчого процесу з рівними правами для виборців.


Вернуться назад