DataLife Engine 9.2 > --- > Щщодо наявності права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку за адресою: м. Харків, пров. Титаренківський, 10

Щщодо наявності права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку за адресою: м. Харків, пров. Титаренківський, 10


12 февраля 2016. Разместил: Ansin

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області (далі - Департамент) Ваші скарги від 24. 12. 14, в тому числі скаргу, яка надійшла з Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, розглянуто та повідомляємо наступне.

Інформація щодо наявності права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку за адресою: м. Харків, пров. Титаренківський, 10 в Департаменті відсутня.

Відповідно інформації відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції власником об’єктів будівництва по пров. Титаренківському, 10 в м. Харкові являється ФО-П Мігунов Володимир Іванович.

Відповідно до п. 8 розділу III Прикінцевих положень Закону України №76-VIII від 28. 12. 2014р. “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”, перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня-червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки.

Враховуючи викладене, Департаментом до Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Держархбудінспекції України надані інформаційні матеріали з метою отримання дозволу в Кабінеті Міністрів України на проведення перевірки.

Про це листом № 1020-К-69 від 12.03.2015 повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник директора Департаменту С. А. Ліманський


Вернуться назад