DataLife Engine 9.2 > Разное > Щодо неналежного утримання території поблизу житлових будинків по пров.Тургенівському

Щодо неналежного утримання території поблизу житлових будинків по пров.Тургенівському


8 февраля 2016. Разместил: inna

Адміністрацією Дзержинського району Харківської міської ради Ваше звернення до Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради з питань порушення Правил благоустрою на території району. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ст.ст. 8,19 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України та ч.З ст.24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України.

Рішенням 1 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради» від 24.11.2010 року №07/10 (зі змінами та доповненнями) затверджено «Положення про адміністрацію Дзержинського району Харківської міської ради» яким визначені повноваження адміністрації району.

Адміністрацією району направлено листа КП «Жилкомсервіс» щодо вказаних у Вашому листі фактів неналежного утримання території поблизу житлових будинків по пров.Тургенівському.

Згідно з інформацією КП «Жилкомсервіс» силами вказаного підприємства вказана територія очищена та приведена в належний санітарний стан. Крім того, по пров. ургенівському поблизу житлових будинків №3 та №5 розміщено контейнер для збирання негабаритних відходів. Вивезення здійснюється по мірі накопичення.

Інформація щодо порушень торгівлі пивом в малих архітектурних формах поблизу зоопарку по узвозу Пассіонарії направлена до Дзержинського РВ ХМУ України в Харківськім області для відповідного реагування.

Про це листом №1935/0/184-15/1828 від 16.10.2015 повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник голови адміністрації району з питань житлово-комунального господарства М.М. Білоцерківський

 


Вернуться назад