DataLife Engine 9.2 > C места событий > По факту вимагання дільничим Асмарян Р.З.

По факту вимагання дільничим Асмарян Р.З.


1 сентября 2009. Разместил: andre
altПрокуратурою Київського району м. Харкова, Ваші заяви, які надійшли з прокуратури Харківської області з питань проведення перевірки та порушення кримінальної справи відносно дільничного інспектора міліції Київського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області Асмаряна Р.З. за фактом вимагання грошових коштів, розглянуті.
 
Повідомляю, що відповідна перевірка за даним фактом була проведена прокуратурою району в порядку ст. 97 КПК України за результатами якої 20.03.200у року в порушенні кримінальної справи відмовлено на підставі ст. 6 п.2 КПК України, за відсутністю складу злочину.

За результатами розгляду скарги Нгуєн Ван Туан, 09.06.2009 року суддею Київського районногр суду м. Харкова Єфіменко Н.В. постанова про відмову в порушенні кримінальної справи була скасована з поверненням матеріалів для проведення додаткової перевірки.

На зазначену постанэву суду прокуратурою району була внесена апеляція у зв'язку з чим матеріали перевірки прокуратури району відносно Асмаряна Р.З. Київським районним судом м. Харкова 03.07.2009 року були направлені до апеляційного руду Харківської області.

Ухвалою апеляційного суду Харківської області від 13.07.2009 року, апеляція прокуратури району задоволена, постанова Київського районного суду м. Харкова від 09.0p.2009 року скасована, матеріали повернуті до розгляду в іншому складі суду, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 4745 вих 09 від 21.08.09 прокурор Київського району м. Харкова старший радник юстиції В. Цимбалюк.

Вернуться назад