DataLife Engine 9.2 > Строительство > Щодо об'єкту будівництва за адресою: м.Харків, вул. Соціалістична, 68/2.

Щодо об'єкту будівництва за адресою: м.Харків, вул. Соціалістична, 68/2.


12 июня 2016. Разместил: inna

До Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області (далі - Департамент) з Харківської місцевої прокуратури №1 надійшла скарга Каряки О.Г. від 16.02.16 щодо об'єкту будівництва за адресою: м.Харків, вул. Соціалістична, 68/2.

У рамках децентралізації системи державного архітектурно-будівельного контролю та відповідно до пункту 9-1 розділу V “Прикінцеві положення” Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, наказу Держархбудінспекції України від 15.02.2016 №78, на виконання пункту З постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 №671 “Деякі питання діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю”, повноваження щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю на території міста Харкова передані інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради.

Враховуючи викладене, направляємо Вам скаргу Каряки О.Г для вжиття заходів реагування згідно компетенції та надання відповіді заявнику.

В той же час повідомляємо, в Єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, відсутні дані по об’єкту за адресою: м.Харків, вул. Соціалістична, 68/2.

Про це листом №1020-1984 від 28.04.2016 повідомив МГ Адвокат Консалтінг В.о. директора Департаменту Г.В. Танков


Вернуться назад