DataLife Engine 9.2 > Специальный повод > Щодо організаційно-правових заходів забезпечення права на доступ до публічної інформації

Щодо організаційно-правових заходів забезпечення права на доступ до публічної інформації


10 июня 2016. Разместил: inna

Адміністрацією Холодногірського району Харківської міської ради розглянуто запит на інформацію газети «Адвокат-консалтинг» від 10.05.2016 № вих. 066.

За результатами розгляду, відповідно до вимог ст.5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляємо, що наказом голови Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради від 08.10.2013 № 75/1 «Про вдосконалення роботи щодо організаційно-правових заходів забезпечення права на доступ до публічної інформації» (зі змінами) визначено особу, відповідальною за забезпечення доступу до публічної інформації в адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради - заступника начальника загального відділу - відповідального секретаря адміністративної комісії Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Бурмаку Н.А та приміщення у кімн. №48 по вул. Благовещенська, 34 - місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями. Оприлюднення зазначеного вище наказу чинним законодавством не передбачено.

Про це листом №1/6/50-16 від 31.05.2016 повідомив МГ Адвокат Консалтінг В.о. голови адміністрації району С.О. Штанько

 


Вернуться назад